Parinti cu copii de SD 8

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Ma duc sa ma uit.

What we have once enjoyed we can never lose... all that we love deeply becomes a part of us" - Helen Keller
Cristina mama ingerasului Paul

Bebe Paul al meu e ingeras

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=b2d4d0366fd97a7fe09e3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Astazi a fost prima zi la gradi. A fost foarte bine, a plans putin (cam 2 ore) si tot am facut drumuri prin grupa....si pana la urama a plans la plecare.
Eu sunt multumita. Mai este o fetita cu down in grupa. Ea este de 6-7 ani si o cunos de la centru de recuperare la care am facut noi. Cred ca s-au imprietenit fetele azi. De maine nu mai stau pe acolo.
Va pupic si numai bine.





Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristas spune:

quote:
Originally posted by cristina26

Totul e bine pana in prezent. Bb pare sa fie sanatos si sa se dezvolte normal. Eu pe de alta parte am greturi aproape toata ziua, de fapt daca nu am greturi am dureri de cap sau le am pe amandoua odata.
Am intrat pe sd dar se pare ca nu prea mai vorbiti atat de mult pe forum. De ce ti-ai inchis contul Paul? Cristi parca a disparut, nici un semn de viata de la el. Voi ce mai stiti de el?
Eu va doresc un an foarte bun la toti si la micuti!
Va pup dulce
Cristina

What we have once enjoyed we can never lose... all that we love deeply becomes a part of us" - Helen Keller
Cristina mama ingerasului Paul

Bebe Paul al meu e ingeras

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=b2d4d0366fd97a7fe09e3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

11+



Noi suntem bine. Am raspuns si chiar transmis urari.
Nu inteleg de ce n-au ajuns. E drept ca intram foarte rar, mai ales ca am fost si plecati.
Oricum , un An Nou Fericit tuturor, sanatate si multe bucurii.

3D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Ce ma bucur ca ai raspuns Cristian.
Azi au venit 5 tipe din SUA si am facut un fel de sezatoare legat de evolutia Alexei..... A fost super.

Hai ca sunt obosita si vorbim mai tarziu.



Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vali 64 spune:

Am descarcat de pe Internet Legea 448 privind protectia si promovarea drepturilor persoanelor cu handicap, dar chiar astazi am primit factura de la Romtelecom unde noi aveam o reducere si acolo scrie ca nu mai avem dreptul la aceasta gratuitate conform legii 448. In schimb scrie ca vom primi un " buget personal complementar " conform normelor de aplicare ale acestei Legi. Nu stiu ce valoare are acest buget si ce alte prevederi mai apar ca noutate. Ne puteti ajuta cu " Normele de aplicare " - un site de unde se poate descarca !!!!
Daca cineva are mai multe informatii asteptam sa ne lumineze si pe noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dali73 spune:

Nu ati vrea sa mutam topicul acesta la Copii cu nevoi speciale ?Cred ca ar fi mult mai usor de intrat nu am mai perde timp pretios cautand subiectul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Am sa vorbesc cu moderatori sa mute daca asta vreti.
Si eu am primit fact. si n uam avut reducerea. Abonamentul il platim cu o luna inainte de a vorbi si legea este aplicata de la 1 ianuarie dar primim banii in feb. Ca la romani la nimeni.
Acumsunt curioasa daca va fi cum au spus egal cu suma nevazatorilor.



Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

In schimbul telefonului si abonamentului TV si radio vei primi lunar 800.000lei vechi sa faci ce vrei tu cu ei(mobil, cablu.....)



Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeleanu spune:

am auzit si eu paula despre asta...la mine e prima luna in care ar trebui sa primesc reducerea aceea la telefon,deci nu o mai primesc,dar unde trebuie sa ma duc sa vad ce trebuie sa fac?la protectia copilului banuiesc nu?voi a-ti fost pe undeva?tare sunt curioasa cat ne mai alearga cu actele.va pup pe toti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeleanu spune:

dar de ce este asa liniste pe aici?probabil din cauza caldurii de afara?a-ti plecat la plimbarica?noi stam in casa,este ora de somn,bb meu doarme dus....

http://good-times.webshots.com/album/556797738mcJoLA http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ebd177f9d364356611936&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=email

Mergi la inceput