Parinti cu copii de SD 8

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ardeleanu spune:

LA MULTI ANI PENTRU PAUL!!!!sa fie sanatos si fiecare zi sa ii fie plina de fericire.si lui si alexei si parintilor lor!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luna73 spune:

LA MULTI ANI, PAUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

La multi ani Paul!


Azi am fost si eu la doctor si am vazut bebelusul meu. A fost o senzatie destul de minunata. Totul pare sa fie normal....
Bataile inimi sunt de 165, iar bebe are 5.08cm.

What we have once enjoyed we can never lose... all that we love deeply becomes a part of us" - Helen Keller
Cristina mama ingerasului Paul

Bebe Paul al meu e ingeras

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=b2d4d0366fd97a7fe09e3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Cristina, ce ma bucur ca ne mai spui ce faci. Chiar ma gandeam la tine si la bb ce face dar vad ca ai spus tu. Cum te simti? Ai greturi, e totul ok?
Va pupam si sarcina usora si bb sanatos.





Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Multumim de urari, dar nu spuneti nimic de poze!
Face prostioare cat 10 bb la un loc. De ziua lui a trecut in balcon si a adunat cu Alexa toate fructele si mi-a umplut un butoi de muraturi(nu avea decat ceva zeama pe fund si ei au decis ca este cam gol). A spart 4 farfurii(nu toate in acelasi timp ci pe parcursul unei zile) si ca sa fie toate frumoase si-a pus farfuria cu ciorba oparita in brate. A plans putin si pe urma a luat-o de la capat. Nu a ramas cu semne ca am actionat rapid cu sprei, haine uscate si suflat....si dupa ce i-a trcut a luat-o de la capat.
Darama, muta, se urca, se arunca.....si Alexa e dupa el si face exact ce face el. Nu pot sa va descriu ce imi face in casa si de cate ori spal, sterg, strang......si in urma se face la fel.
Cand vede ca dau cu mopul pe jos in bucatarie vine tiptil si aluneca ca in filmele de desene animate si iar se ridica si iar cade....si rade...







Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeleanu spune:

dragutii de ei,PAULA,sa simti ca ai copii,si ce copii minunati ai!si eu strang dupa el de 15 ori pe zi si tot dezastru face.imi inchipui cum esti tu cu 2...dar asta e!sa fim sanatoase sa putem starnge mereu dupa ei.CRISTINA,ma bucur ca bb este bine si iti doresc multa sanatate si tot ce iti doresti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Totul e bine pana in prezent. Bb pare sa fie sanatos si sa se dezvolte normal. Eu pe de alta parte am greturi aproape toata ziua, de fapt daca nu am greturi am dureri de cap sau le am pe amandoua odata.
Am intrat pe sd dar se pare ca nu prea mai vorbiti atat de mult pe forum. De ce ti-ai inchis contul Paul? Cristi parca a disparut, nici un semn de viata de la el. Voi ce mai stiti de el?
Eu va doresc un an foarte bun la toti si la micuti!
Va pup dulce
Cristina

What we have once enjoyed we can never lose... all that we love deeply becomes a part of us" - Helen Keller
Cristina mama ingerasului Paul

Bebe Paul al meu e ingeras

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=b2d4d0366fd97a7fe09e3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Contul lui Paul nu este inchis. Verific si te anunt. Eu n uam inchis nimic. De cristian nu stiu nimic. De cand nu a mai vrut cont si s-a retras nici cu mine nu a mai vorbit. Nici raspuns la urarile de sarbatori nu a raspuns....nu stiu ce are sau ce s-a intamplat.
Ma bucur ca bb este bine, Cristina. Sarcina usoara si Doamne ajuta sa fie bine.





Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:



La multi ani Ioana, Ion, Ionut....!







Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Cristina nu este inchis nimic. Ti-am raspuns si acolo ca sa vezi ca este activ contul.



Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput