Parinti cu copii de SD 8

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Crisa-77 spune:

Sarbatori fericite, dragelor!!!!









Reteta pentru un an bun
11deb0d.gif
Se iau 12 luni si se curata foarte bine de amaraciune, mandrie, ura, invidie, frica, irascibilitate si stres.

Se imparte fiecare luna in 28-31 zile, dupa caz, astfel ca proviziile sa ajunga exact 1 an!
11deb7b.gif
Fiecare zi se prepara separat: 1 parte munca, 1 parte liniste, 1 parte umor.

Se mai adauga 3 linguri optimism, 1 lingurita toleranta, un praf de bun simt si... o picatura de speranta!
a97c939.gif

Peste aluatul astfel obtinut se toarna apoi

dragoste din belsug... 11deb49.gif

Preparatul gata facut se aseaza pe farfurie si se impodobeste cu frunzulite de curaj si incredere in sine.
11deb3f.gif

Se serveste zilnic, cu bucurie, alaturi de ceasca de cafea
din fiecare dimineata!







Prezenta reteta nu se compenseaza, ea este gratuita si se transmite liber de la om la om, insotita de urarea mea
Un An Nou darnic si bun " Sanatate Deplina, Fericire Maxima si Abundenta Absoluta!















Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=137704ec8fb38b578d82f6&skin_id=o&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet si poze
POVESTEA NOASTRA


"Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt
lespezi de mormant."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisa-77 spune:

Poate va ninge de Craciun

Si-n palma astfel sa adun

Fulgi albi de nea, dumnezeiesti,

Cu ei si ingeri si lumina si povesti,

Cununa din ei am sa implestec

Ca fiecaruia s-o daruiesc,

Si astfel, tot ce-i sfant, iubire si speranta

Sa va calauzeasca pasii-n viata!

Craciun fericit!si un An Nou care sa va aduca implinirea tuturor viselor!


Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=137704ec8fb38b578d82f6&skin_id=o&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet si poze
POVESTEA NOASTRA


"Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt
lespezi de mormant."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabeldimanescu spune:

Astazi avem serbare. suntem "fulg de nea".............am sa va povestesc pe seara cum a fost...............mai vb. noi nu va putem reda poze si nici nu putem face videoclipuri(asta e !)..........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeleanu spune:

CRISA,foarte frumoase urari.MIHAELA,succes biancai la serbare.si eu va doresc tuturor tot binele din lume si multa multa sanatate alaturi de cele mai calde urari de bine.LA MULTI ANI! si un craciun cat se poate de fericit!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Noi am avut o sapt grea, a venit zilnic Mos Craciun. Azi stam acasa si suntem franti de atata umblat.

Va urez si din vartea noastra sa aveti un Craciun Fericit, plin cu toate bunatatile posibile si multe cadouri.

Sanatate sa fie ca de restu are grija Doamne Doamne.

Cristina ce face cel mic? Nu ne mai spui nimic acum dupa ce a aflat tot poporul ca vine barza. Ai fost la dr.?


Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Am fost doar la doctorul de famile pentru testele de sange (hepatia B, HIV, ....). Am fost programata sa fac testul triplu si sonograma pentru TN, dar nu stiu ce veni peste mine ca am cancelat programarea. Ma gandesc sa fac inca o programare pe saptamana asta sau cealalta... atunci o sa va pot da mai multe informati. Inca nu stiu nimic in afara de DEN care e 22 iulie.
Sarbatori fericite tuturor si din partea mea si un an nou plin de realizari si bucurii!!!!
Va pup dulce


What we have once enjoyed we can never lose... all that we love deeply becomes a part of us" - Helen Keller
Cristina mama ingerasului Paul

copilul meu e ingeras

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=b2d4d0366fd97a7fe09e3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Am incercat ieri sa intru pe sindromdown.ro si nu am reusit. Este problema cu situl din nou????





What we have once enjoyed we can never lose... all that we love deeply becomes a part of us" - Helen Keller
Cristina mama ingerasului Paul

copilul meu e ingeras

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=b2d4d0366fd97a7fe09e3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_kiloms spune:

quote:
Originally posted by cristina26

Am incercat ieri sa intru pe sindromdown.ro si nu am reusit. Este problema cu situl din nou????





What we have once enjoyed we can never lose... all that we love deeply becomes a part of us" - Helen Keller
Cristina mama ingerasului Paul

copilul meu e ingeras

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=b2d4d0366fd97a7fe09e3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet




Am vazut ca nu merge cristina :(

http://new.photos.yahoo.com/lili_kiloms - Aici poze cu Zuzu al meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Eu am intrat si merge. In schimb e cam liniste de cand nu prea intru sa va mai provoc.
Am poze facute acum de sarbatori.

http://new.photos.yahoo.com/alexa13tinta/album/576460762379880511/photo/294928804114351796/37

Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luna73 spune:

Paula, ai copii minunati! Sa creasca sanatosi!
Lili Kiloms, Zuzu al tau e o scumpete de baiat! Sa fie sanatos si norocos!

Mergi la inceput