In Italia (19)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iriale spune:

Aici avem 30 de grade si unii, mai indrazneti, sunt in sandale ( eu din NEFERICIRE nu si mor de caaaaald), iar altii la plaja.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmi spune:

quote:
Originally posted by iriale

Aici avem 30 de grade si unii, mai indrazneti, sunt in sandale ( eu din NEFERICIRE nu si mor de caaaaald), iar altii la plaja.

Iri, mami de Ale

In timpul liber, respir



Revoltator ! Vreau si eu 30 de grade !!!!

Carmi


Foto Fabiano (20.10.05) , www.dropshots.com/day.php?userid=98905&cdate=20060410&cimg=1" target="_blank">video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crista-s spune:

La mine in casa sunt 22.7 si e umbra si gresie ope jos ... deci afara e si mai cald iar al meu barbat are camas, pulover si o geaca mai ca o plapumioara si la cum il cunosc nu o va scoate nici daca vor curge apele siroi pe el.. poate raceste .

Frumos tort si priceput tati!! si eu care eram mindar ca F. stie sa faca ciambella dar vad ca puteam sa nimeresc si mai bine... adica la facut de tort ( unde eu nu sunt deloc priceputa)..

Vio deci tu faci miscare .. cu bici .. bravooooooooo .. si catzelusha cea dragutza alearga cu tine??

M-am gindit oare ces a insemna ce-a ales copilu' .. si ete explicatia mea : o sa se uite dupe fete ( papusa) pe care le va alege cintarind bine ( balanta) si le va manipula cum os a vrea el ( telecomanda) ...
Imi amintesc ca nasa spunea ca al meu frate a ales banii, paharul si centimetrul ala de croitorie sau foarfeca.. si cica, zicea ea: " amstat cu frica sa nu ajunga vreun croitor betiv si obsedat de bani " Al meu fratior nu bea ( acolo un paharel de vin de calitate la ocazii doar ) insa e cu adevarat priceput la cusut .. a invatat singur singurel ...

Cristina


"Quando vuoi davvero l'amore lo troverai che ti aspetta."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmi spune:

Cri, ce interpretare ghidusha ai dat, m-am distrat cu Daniele la greu...

Carmi


Foto Fabiano (20.10.05) , www.dropshots.com/day.php?userid=98905&cdate=20060410&cimg=1" target="_blank">video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cicina spune:

Mai , mancav-as, unde sant pozele lui Carmi de care vorbeati?


"Un sorriso non dura che un istante, ma il suo ricordo è talora eterno" Cicina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wicca spune:

hello!!!
m-am distrat citindu-va , Iri pustiul tau e mortal..avea dreptate baiatul cu marea ,cred ca e super cand vorbesc si scot o gramada de perlute... nu stiu unde am mai cititit o perla cu Ale cand il intreba pe tatic daca el are pisello in fata unei vecine....
Crista, doamne ce m-a distrat cu ce a a ales fratele tau si interpretarea nasei:''Imi amintesc ca nasa spunea ca al meu frate a ales banii, paharul si centimetrul ala de croitorie sau foarfeca.. si cica, zicea ea: " am stat cu frica sa nu ajunga vreun croitor betiv si obsedat de bani''
Carmi, e tare mumos puiul tau sa va traiasca!!Pozele sunt tare dragute
si niami ,niami tortul...vroiam sa-ti spun mai demult ai o poza care ma impresioneaza tare mult ...cea in care il ti pe Fabiano in brate fix dupa nastere
Cicina asteptam vesti...vad ca avem pasiuni comune.. elefanteii si miscatul doar dupa cumparaturi...oricum suntem in forma...va astept
Eu nu am intrat ieri ca eram tare suparata a zburat fiul meu din pat vreun metru direct in cap...nu a patit nimic dara fost nervos toata ziua...si i-am spus la Matteo cand se joaca cu el sa nu uite ca copilul nu e el ci bebeul...adevarul e ca se poate intapla oricui dar trebuie avuta mare atentie cu piticontii astia!!!
Pup you pe toate si distractie placuta maine ca cica va fi foarte cald... si ce atmosfera de Carciun era doar acum cateva zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crista-s spune:

Buna dimineata ...
chiar ca au dat caldurile peste noi.. si acum la asa o ora matinala si e deja cald.

Cicina pozele lui zimbarici el mic al lui Carmi sunt in mesajul ei acolo la semnatura . Are si un film nou in care Fabiano ne arata ca stie care e nasucul si care e gurita .. iti vine sa-l maninci

Wi n-are nici un cucui ?? atunci e bine... ai dreptate macar voi sa fiti cu grija. Insa astia mici sunt imprevizibili, se smucesc asa dintr-o data si chiar dc esti atent risti sa nu le faci fatza...

Numai azi si nu e week end .. offff ce bine .. sa mai stea si omu' meu acasa cu mine, ca 2 pensionari .


Cristina


"Quando vuoi davvero l'amore lo troverai che ti aspetta."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriale spune:

Buna dimineata

Wicca, ai grija te rog, cazaturile astea nu sunt bune deloc...si pupa-l pe micutul Andrea din partea mea (Andreea - Andrea, sotul tau nu are probleme cand va striga, simpatica chestie). Cat despre Ale...frazele hazlii sunt la ordinea zilei, vei vedea si tu peste nu mult timp cu baietelul tau...Aseara mi-a spus TI AMO (de regula zice "Ti voglio bene") la care eu m-am minunat si l-am intrebat cine l-a invatat sa spuna asa, raspunsul sau fiind: "Am invata singur"

Cri, in partea cealalta nu functioneaza, la tine da?

Trezirea....feteleeeee!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crista-s spune:

nici la mine...


Cristina


"Quando vuoi davvero l'amore lo troverai che ti aspetta."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriale spune:

Va recomand cu caldura "Presa elettrica" de Randy Taguchi.

Mergi la inceput