Iasule, mandra cetate (42)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Am intrat pe chat si-s singurica singurica ...ye ye

Adriana
papa-bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Herra,inca o data la multi ani!

Nora,la multi ani pt ziua de maine!
Sa fii sanatoasa,fericita si iubita !

Eu v-am pupat de noapte buna.Ma duc sa-mi culc copila si poate adorm si eu pe langa ea..

Adriana
papa-bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:

Adriana...corect...nu e vorba de reteta,ci de mici secrete Deci am avut dreptate...mi-ai dat idei.Saru' mana!

Nora

Comorile Norei Noi doi Costume carnaval Noutati

-------------------------
Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

adi,

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by adi69

Mai fetelor ,da voi n-ati observat ca de ceva timp lipseste unicul reprezentant masculin de pe aici..Ce-o fi patit?

Adriana
papa-bun



O fi in concediu!


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Herra, LA MULTI ANII DE LA NOI, sa fii fericita si iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acvi spune:

LA MULTI ANI,NORA!!!
LA MULTI ANI,HERRA!!
SA FITI SANATOASE,FERICITE,IUBITE !!
Neataaaa!Azi dau eu cafeluta,ness-ul,ceaiul orice doriti,ca ajung asa de rar pe forum incit meritati sa va rasfat.
Eu am una bucata copil bolnav deja...Alex mi-a facut febra de sb seara asa ca de luni face pauza cu gradinitasi este sub tratament ..sper de miine sa-mi dea OK -ul dr sa-l duc.Miine am prima sedinta sa vad si eu lista cea lunga de rechizite si celelalte probleme organizatorice.
Timeea e o cuminte in continuare a inceput sa zimbeasca si ma topeste...dar a inceput sa-si ceara si drepturile..vrea sa stea cineva cu ea cit e treaza si daca se poate si in brate e si mai bine.
Gabi,mult succes la tirg!!!Poate ajung si eu intr-o zi !!
O zi super va doresc!!
Gabi,mami de Alex si Timeea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:


NORA , LA MUULTI ANI !
O viata senina si fericita alaturi de toti cei dragi!
Flori si pupici de la noi
!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

si ptr Nora, sa fii sanatoasa, fericita si iubita (azi e si ziua unei prietene dragi)

aime si Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

La multi ani Nora!!! si multede la noi. Sa fii fericita si iubita de toti cei dragi!
Noi aseara am inceput cu febra la Matei de 38,7...i-am dat Ibuprofen si curios, pana dimineata si chiar azi dimineata nu a mai facut febra. Sper sa fie ok toata ziua, ca am de-a treaba de crap astazi.
Bineinteles ca si Paul se inscrie in club cu raceala si eu, asa ca s-au mutat virusii si "brontozaurii" la noi.
Sanatate tuturos micutilor si aveti grija ce voi si de ei. dati-le vit C si tot felul de chestii anti gripa, raceala, etc.
Pupici,
Gabriela si baietii
P.S. Raluca pentru tine special poate vii la targ si reusim sa ne cunoastem "pe viu"

Mergi la inceput