Dar TEO...pana la urama...unde e?

Dar TEO...pana la urama...unde e? | Autor: thalia

Link direct la acest mesaj

S-a discutat atat de mult in aceasta toamna despre plecarea Teodorei Trandafir de la PROTV .
Cine stie ...acum totusi unde va face emisiuni?
Imi aduc aminte de emisiunea in care si-a sarbatorit ziua de nastere si de videoclipul facut de echipa. Parea ca va iesi la pensie cu Tanta , Geta , Edi , Rusinica etc ...Si uite ca n-au cazut frunzele si ea a zburat spre alte zari mai ...calde.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca_d spune:

Inca nu se stie unde a plecat, dar oricum Pro-TV-ul a picat la domeniul divertisment cu aceasta ocazie.
Antena 1 il bate rau de tot aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

O fi Antena 1 axata pe programe de divertisment, dar conteaza si calitatea nu numai cantitatea. Iar Antena 1 a facut angajari la greu, dar din pacate numai cu nulitati, care impreuna nu reusesc sa faca o emisiune ca lumea.
Sunt cativa buni, dar asta nu-i scuza pe restul.
Mie, personal, nu-mi plac programele Antenei 1 si nu le urmaresc!


Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns akella spune:

quote:
Originally posted by miria_cristina

O fi Antena 1 axata pe programe de divertisment, dar conteaza si calitatea nu numai cantitatea. Iar Antena 1 a facut angajari la greu, dar din pacate numai cu nulitati, care impreuna nu reusesc sa faca o emisiune ca lumea.
Sunt cativa buni, dar asta nu-i scuza pe restul.
Mie, personal, nu-mi plac programele Antenei 1 si nu le urmaresc!


Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."



Subscriu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crista-s spune:

A cam ramas cu buza umflata tanti Teo ... a facut atitea valuri si acum nu e nici in carutza nici in telegutza ... E cam naspa cind alergi dupa bani in disperare . Pacat ! Dar poate pina de Revelion s-o aseza si ea pe la o televiziune ( aia de da mai multi bani ).


Cristina


"Quando vuoi davvero l'amore lo troverai che ti aspetta."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axia spune:

Nu stiu daca e vorba numai de bani, poate s-o fi saturat de tziganii si manelistii pe care trebuia sa-i invite si de promo-urile alea cretine din timpul emisiunii cu dero, margarina si mai stiu eu ce......eu nu ma mai uitam de mult la emisiunile ei ca nu mai avea invitati interesanti......

Andreea, mama lu' Tiberiu
Micul Print

Uita-ti intotdeauna dusmanii - Nimic nu-i enerveaza mai mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Eu cred, ca prin gestul ei, desi nu-i cunosc adevaratele motive pentru care a plecat de la PROTV, Teo a demonstrat ca are coloana vertebrala intr-o televiziune unde se canta imnul national pe ritm de manea.

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

quote:
Originally posted by miria_cristina

O fi Antena 1 axata pe programe de divertisment, dar conteaza si calitatea nu numai cantitatea. Iar Antena 1 a facut angajari la greu, dar din pacate numai cu nulitati, care impreuna nu reusesc sa faca o emisiune ca lumea.
Sunt cativa buni, dar asta nu-i scuza pe restul.
Mie, personal, nu-mi plac programele Antenei 1 si nu le urmaresc!


Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."



Sunt intru totul de acord!



MIRELA




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crista-s spune:

Asa o fii mai fetelor dar valurile astea despre marele salariu l-a facut ea.. caci toti stim cind negociezi cu un angajator un salariu nu il stie decit el, tu, seful de personal( peste asta chiar uneori se poate sari ) si ala de la financiar ! Deci daca ea nu vroia sa se afle nu se afla si nu se batea moneda pe atitia bani care sa fim sinceri sunt multi si prin altele mult mai dezvoltate si in care un pensionat are minim 500 euroi daca e vai mama lui ( de urmas sau de boala ) si nu cit au parintii si bunicii nostri. E vorba de 7 ani de acasa : eu nu mergeam cu banane ( de ex)la scoala pe vremea cind nu toti copii isi permiteau sa manince .. si nu din cauza banilor ci a cozilor ... asta din respect pt altii mai putin norocosi decit tine ..

Cristina


"Quando vuoi davvero l'amore lo troverai che ti aspetta."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

teo a semnat un contract de 1 milion de $ cu un post turcesc
http://www.atac-online.ro/monden458/Teo-a-batut-palma-cu-turcii-de-la-Kanal-D.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axia spune:

Eu astept cu interes si curiozitate revenirea ei.....Candva imi placea, poate isi revine.

Andreea, mama lu' Tiberiu
Micul Print

Uita-ti intotdeauna dusmanii - Nimic nu-i enerveaza mai mult.

Mergi la inceput