Heaven

Heaven | Autor: chiquitita

Link direct la acest mesaj

Fetelor, Adina de la Heaven nu e fata care a pierdut la preselectia ASIA acum 4 ani? Cea pe care o luase Loredana sub "aripa" ei?
Am citit ca a pus detectivii pe urmele sotului infidel si l-a si prins. Imi amintesc ca sotul era preot si se dadea sensibil nevoie mare, si cica e mare crai de fapt.

Cele mai frumoase flori cresc discret, in umbra...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Adina a fost protejata Loredanei, in urma concursului Alege Asia.
Ca si Roxana de altfel, doar ca ea nu a ajuns pana in finala.

Sotul Adinei facea parte, din cate stiu eu, din trupa Bliss.

--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Uitati ce am gasit:
http://muzica.phg.ro/articole.php?id=589
http://news.softpedia.com/news/Coppola-fermecat-de-Adina-de-la-Heaven-ro-8324.shtml

si infidelitatea:
http://www.libertatea.ro/index.php?section=articole&screen=stire&sid=160822
http://www.oradea.net/readarticle.php?article_id=3168

Cele mai frumoase flori cresc discret, in umbra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sheherezada spune:

Asta e viata.Se intampla si la case mai mari.

"Nu exista culmi de neatins ci numai aripe prea scurte"

sheherezada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crinutz spune:

Sotul ei nu a terminat facultatea de teologie asa ca nu e nici un preot. Sursa sigura.

"Ceea ce suntem este darul lui Dumnezeu pentru noi, ceea ce devenim este darul nostru pentru Dumnezeu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fetitie spune:

Dar student la Teologie a fost pt ca ca eram la grupe paralele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Las ca nici Adinutza nu e chiar asa cum va pare!Cunoscand-o este destul de mult cu nasul pe sus....Dar stai,acum cum o mai fi cand e cunoscuta ca vedeta?

japonia prin ochii unui amator,www.danasoft.com/sig/devylla.jpg" target="_blank">despre tine




www.tickercentral.com/view/65wn/1" target="_blank">sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Ia uitati ce o lauda astia (Jurnalul National):
"Adina Pantea a fost atrasa de scena inca din copilarie. Primul premiu de interpretare l-a castigat la Vaslui, cand avea 14 ani. Parintii erau in sala, dar nu se asteptau ca ea sa participe la concurs.
De emotie, mamei Adinei i s-a facut rau. A plecat din Vaslui de foarte tanara si a locuit in gazda, la o batranica. In timpul studentiei la Facultatea de Limbi Straine, a dat meditatii la engleza, pentru a putea supravietui in Capitala.
Fosta candidata la "Alege A.S.I.A.", acum "sefa" trupei Heaven, a donat banii castigati din cantarile de Sarbatori pentru doua eleve din Vaslui, foarte bune la invatatura, dar orfane de un parinte. De altfel, Adina este o fire visatoare (uneori utopica, dar ce sa-i faci, nimeni nu-i perfect!) care crede ca intr-o zi o sa devina directoarea unei scoli speciale pentru copii orfani, dar talentati intr-ale muzicii. Impreuna cu tatal sau, ea are o firma de instalatii gaze, unde a fost secretara.
Cine ar fi crezut ca in spatele vocii Heaven se ascunde o asemenea minunatie de fata?!"


Are vreo sora in trupa?

Cele mai frumoase flori cresc discret, in umbra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Voce are...cu asta m-a impresionat prima data...ramasesem paf si o ascultam cum interpreteaza o piesa de-a Mariei Tanase...dar...nush mie asa mi s-a parut,destul de infumurata dar nici nu m-am apropiat de ea.

japonia prin ochii unui amator,www.danasoft.com/sig/devylla.jpg" target="_blank">despre tine




www.tickercentral.com/view/65wn/1" target="_blank">sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

devylla, tu de unde o cunosti?

Cele mai frumoase flori cresc discret, in umbra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Secret...


japonia prin ochii unui amator,www.danasoft.com/sig/devylla.jpg" target="_blank">despre tine




www.tickercentral.com/view/65wn/1" target="_blank">sabina

Mergi la inceput