Cristina Cioran

Cristina Cioran | Autor: roxivan

Link direct la acest mesaj

Am citit intr-un ziar ca actita Cristna Cioran a fost criticata, ca nu i se potriveste rolul din filmul "Margo" deoarece e prea batrana ca sa joace rolul unei studente care practica prostitutia. Mie pana acum mi-a placut cum a jucat ea atat in "Dadaca" cat si in telenovela( poate a jucat in mai multe telenovele, dar eu am vazu-o doar in una). Nu am vazut inca filmul, dar abia astept sa-l vad. Voi ce parere aveti despre prestatia ei de pana acum?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Ca actrita nu am urmarit-o prea mult, dar am vazut cateva emisiuni pe "acasa tv", reteta de duminica, parca, oricum nu-mi place de ea, se maimutareste si se pisiceste...mai ales a avut odata un invitat bucatar la nu stiu ce restaurant, tipul nu vb bine romaneste, dar se intelegea ce spune. Iar ea era toata un zambet si o pisiceala. Nu mi-a placut de ea. Acum fiecare cu parerea lui.
Poate ca actrita e buna, nu stiu ce sa spun.

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kjmami spune:

cristina cioran....hmmm...nu prea imi place pentru ca se stramba prea mult. ca actrita nu imi place si nici ca femeie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Falsa! Eu inteleg ca e actrita de meserie, dar sa "joci" in orice moment, in orice prestatie din viata ta e prea de tot.
O mai salveaza ochii aia mari si frumosi, dar sunt si ei cam goi.
In rest, impresia mea e ca ikmita ceva gen Cameron Diaz.

"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"

Dana mama lu'Radu Stefan (Fecioras de 2003)

Radu mamii (intre 0-2 ani) si Raduc de la 2 anisori :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Intradevar, din aparitiile la emisiunile tv, si din serialele f.f.f. usoare nu-mi spune nu stiu ce...dar imi da o impresie de buna actrita de teatru...are o fizionomie reusita, expresiva, indispensabila unei actrite....iar din trailerul cu care ne obsedeaza astia pe teveu de ceva timp pare sa i se potriveasca rolul....
....fara sa fiu partinitoare, faza cu care au criticat-o e cam la nelalocul ei...adica e o treaba ambigua...probabil n-au avut ce critica...colege de liceu avui si eu care aratau f. imbatranite...plus ca in spatele imbatranirii(in film) cu siguranta sta o poveste....nu ami zic nika, pan' nu vad filmul...si apoi dezbatem!!!

....uite, e siteul asta: www.margo.ro
....fug sa-l strabat, ca acum iar a fost reclama la tv



poze cu noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Cam fada Cristina asta...

Cele mai frumoase flori cresc discret, in umbra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anky spune:

Ceea ce am remarcat este ca nu ii sta deloc bine in bucatarie...habar nu are sa taie o ceapa

Anca,Bianca 02.02.03 si Cris 12.05.05

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bufi spune:

Si mai nou va prezenta la Antena1 o emisiune matinala cu Dan Capatos, cel de la VDTV.

Bufi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgy_mkd spune:

Arata bine,iar ca actrita este bunicica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Nici nu am auzit de ea.

Dumnezeu sa ne ajute la toti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danavasile spune:

Nici mie nu imi place ...de fapt nu imi spune prea multe sau am vazut-o eu numai in ipostaze care nu i se potriveau - acasa cu emisiunea ei de bucatarie unde tot timpul zambea ...nu stiu de ce si intr-o telenovela unde nu mi s-a parut cine stie ce mare actrita

Mergi la inceput