De-acum in trei ... mama, Andreas si Yasmin

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Yasmine, sunt socata. Doamne, bine ca sunteti ok acum, ca ati scapat de nebun! Esti o fata extraordinara, o mama adevarata, o femeie puternica! Iti doresc tot binele din lume! Curaj in continuare!



No, vidiazni!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Yasmine...iti doresc numai bine in continuare alaturi de Andreas si Yasmin

Elena27+
POZE

"Happiness is not having what you want.It is wanting what you have."Anonymous

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

De-abia acum am vazut c-ai terminat povestea...absolut cumplit shi odios, nu am cuvinte!
Itzi doresc din tot sufletul sa-tzi revii shi sa fii fericita!

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobi spune:

Dumnezeule, prin cate ati trecut tu si copilasii!!! Odios!
Ai toata admiratia mea pentru cat de puternica esti, numai bine si multa liniste va doresc, sa va ajute Dumnezeu sa va bucurati de viata!
va pup

bobi si andi

sunt confuza... sau poate nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyssa spune:

Yasmine, te imbratisez cu toata inima!

Ai incredere in tine si totul va fi bine! Ai grija de tine, ofera-ti placeri marunte. Petrece timpul liber cu copii, rizi cu ei, da-te in leagan, aduna flori, priveste norii, maninca o inghetata de la magazinul din colt, in drum spre parcul de joaca...

Mi-asi fi dorit din tot sufletul sa nu mai existe altcineva care sa treaca prin clipe de cosmar asa cum am trecut eu... Imi pare rau pentru fiecare insulta pe care a trebuit sa o auzi si pentru fiecare palma.

Ai incredere, Yasmine si totul va fi ok cu voi trei! Daca eu am fost in stare sa ma adun dupa aceea si sa razbat, fii sigura ca si tu vei putea! Esti o fata minunata, o mama buna, o femeie puternica!

Daca te pot ajuta cu ceva, te rog sa imi spui! Sint cu sufletul alaturi de tine!

si o pentru tine!

Alice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

Yasmine – pentru Sufletelul tau, special delivery:



Adrian
www.geocities.com/dara2el/" target="_blank">My page + 6 tehnici in asteptarea lui BB mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Yasmine, ai trait un cosmar. Dar nu-l uri pentru ceea ce a facut. E bolnav. Bine ca sinteti teferi, asta e important.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Doamne, Dumnezeule prin ce ati trecut tu si copilashii tai, bine ca voi sunteti bine si ca acest cosmar a luat sfarsit.
sper ca de acum inainte sa auzim numai de bine

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cataghe spune:

Yasmine, si eu imi amintesc bine de voi, imi pare tare rau ca n-a fost sa fie bine... Asta e, dar Dumnezeu nu inchide nici o usa fara sa deschida alta, si eu zic ca e bine ca ai reusit sa il ierti pe Alexandru, trebuie sa te gandesti ca o persoana bolnava psihic nu e reponsabila de actele proprii intr-o mare masura din timp... cred ca nimic nu e mai cumplit decat sa iti pierzi ratiunea si sa ajungi sa ii pui in pericol pe cei dragi... Iti doresc sa ai mult curaj sa treci peste asta si sa iti gasesti echilibrul alaturi de copiii tai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Corinna, Doamne, ce poate fi acum in sufletul tau...
Imi pare rau pentru cele intamplate, n-a fost sa fie, tu n-ai gresit cu nimic, n-aveai de unde sa stii cand l-ai cunoscut ca nu-i intreg la minte.
Va doresc la toti trei o viata frumoasa si lipsta de grji si tie liniste sufleteasca si multa, multa sanatate si fericire!


Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput