catalin botezatu

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Pai shi dac-ar fi homosexual, ce?

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anky spune:

M-as bucura sa fie asa dar se pare ca e o aiureala,Bote nu se afla printre premiati

http://www.lakore.it/awarded.php

Anca,Bianca 02.02.03 si Cris 12.05.05

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Ma bucur pt el. Felicitari

Dumnezeu sa ne ajute la toti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Da cu ce o fi luat premiul asta, numai cu prezentarile de chilotzi? Acu serios, nu stiu eu ce misca prin romania dar cu siguranta mi-au sarit in ochi nshpe mii de prezentari de chilotzi catalin botezatu.Anyway sa-i fie de bine! Cu premiu si chilotzi cu tot! Felicitari chiar! Cit se poate de sincere!Vikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaMIZZI spune:

Si aici e foarte cunoscut, anul trecut chiar am fost la decernarea Miss bikini unde a fost invitat de onoare. Mie imi place de el, bravo lui pt tot ce face si are.


Alina- mama de Keane-Peter
http://www.fotothing.com/alinaMIZZI/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

quote:
Originally posted by ligeea

ca mi-a venit o idee . De ce designerii astia de la noi -inclusiv CB nu se imbraca in toale facute de ei ? pe CB il vezi in DG ,versace , Gucci cu chiloti Armani iesind din blugi da nu-l vezi cu de-ale lui de loc .
Stiti cum e asta ? Ca si cum patronul de la BMW ar veni si si-ar parca Mertanul in curte .

Tot asta ma intreb si eu.



ligeea



The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Bravo lui.
Pacat ca e singur , poate etimpul pt. o sotie si un . Dar am auzi ca cine-i place lui , nu-l vrea.Facuse el ceva de-a suparat-o si acummm sufera(el).

Noi 2 singurei

Mergi la inceput