catalin botezatu

catalin botezatu | Autor: bebitzu

Link direct la acest mesaj

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

parca nu-mi vine sa cred! chiar asa? ma bucur sa aud.. daca-i adevarata! incepe soarele sa se arate si pe strada noastra!

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaDo spune:

bravo lui!!!

felicitari si la mai mare..

sper ca ,pe langa acest succes rasunator si cariera in ascensiune vizibila, SA FIE FERICIT SI SA-SI GASEASCA SUFLETUL PERECHE...

Oana

"Tragedia vietii consta in ceea ce moare intr-un om in timp ce traieste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Felicitari! Ma bucur si io si pt el si pt noi ca suntem romani.
In ceea ce priveste doamnele lui stiu ca spunea la un moment dat ca a iubit o femeie enorm si inca mai are ramasite, dar a gresit fata de ea (cu ce anume nu a spus). A spus ca a ramas in mintea lui ceva extraordinar si ca orice femeie ar mai avea, nu va mai fi ca "ea".

Liliana
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lgireada/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Da...Creatorii de moda nici n-au de unde sa aleaga ,,suflete pereche ...
Eu chestia asat cu premiile n-o prea inteleg . Pe Versace sau DG nu-i mai premiaza nimeni si vand de rup. Eu am vazut ceva creatii marca CB -cauta o prietena ceva pt. nunta era nasa dar nu mi-au placut.Erau cusute supernaspa (ma refer la executie)si nici materialele nu erau prea-prea. Adica degaeba pui cateva bucati de material de buna calitate si trantesti o dublura de 2 lei .Dar repet , cel mai mult m-a deranjat executia ,erau nasturii imbracati aiurea cusaturile tineau si tivurile erau sui.
Am mai vazut fenomene asemanatoare la laura Olteanu -parca asa ,expune la Mihai Albu, la Ingrid Vlasov si chiar si la Schrotter .Cred ca-i fenomen generalizat , si gagicile poarta rochia pe dos sa se vada eticheta ,restul nu mai conteaza .
Acu sa nu fiu a mai mare carcotasa ,nu prea stiu care e chestia cu premiile ,poate asa se capata recunoasterea internationala .Eu din cate am vazut , la Paris are magazine Venera Arapu-am vazut haine facute de ea la La fayette si in niste butice micute .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebitzu spune:

"parca nu-mi vine sa cred! chiar asa? ma bucur sa aud.. daca-i adevarata! incepe soarele sa se arate si pe strada noastra!"


disperata, nu vad de ce nu ar fi adevarat, nu cred ca ar merge cineva atat de departe


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Bravo lui!


Oana , mami de Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Felicitari. Sincer nu ma asteptam..de gustibus..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

vad ca e luata dupa nr de prezentari si nu dupa frumusetea produselor.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anielas spune:

FELICITARI

Ania & Inutza (23 oct 2004)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59135" target="_blank">Inutza-sufletzelul nostru minunat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

felicitari (desi nu-s tocmai un fan)

ma-ntreb, totusi, de unde are atitia bani ca sa se-mbrace mereu la moda si "in tendintze" numai cu creatii ale marilor designeri internationali ?! plus accesoriile de marca ?!

ma gindesc ccc ca toate astea costa o circa de banii; se cistiga asa de bine din moda romaneasca ?

PS tocmai l-am vazut ieri la HL Confidential pe B1 TV comentind tinutele de la "nunta secolului"; era-mbracat numai cu haine "de firma", pantofii erau tot asa de la nu-s ce pantofar, iar bijuteriile la fel, de mari fitze ca sa zic asa;
el singur a recunoscut ca trebuie sa ai f. multi bani ca sa te-mbraci si sa te pavoazezi de la marile case de moda

imi place ca si aparitie, da' ma-ntreb totusi daca se poate trai pe picior mare numai din moda (chiar daca esti CB) ?!

edit: pe Monica Stan aia (de la emisiunea amintita de mine mai sus) cine-o tzine, ca sa zic asha ?

in timpul emisiunii s-a discutat la un moment-dat de inflatzia de "vuitoane" din high-life ul dimbovitzean shi Bote o complimenta pe Monica (Stan) ca ea face parte din putzinele care poarta numa' gentzi originale, nu fake-uri; stitzi cumva cine-i sponsoru' ei ?!




Mergi la inceput