mobilier camera copil 5 ani

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Si eu am intrat, dar de Cta n-am aflat!
MAdaluta, cumva gresesc? Am impresia ca a existat acest magazin la intersesctia Tomis cu Poporului/Ion Ratiu, zona Victoria?? Acum este un punct bancar Raiff. De la Dacia la prima intersectie spre Spital, pe dreapta, stiu ca era un showroom si sunt tentata sa cred ca era berloni. DAca s-a mutat.... unde o fi?
Hai sa intrebam si la informatii utile Constanta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama_lui_alex spune:

Mai dragelor,

Berloni Romania este un mare ......(nu spun mai multe) - nu au decat cateva bucatarii exorbitatnte si cateva canapele ...acum un an nu aveau nimic - nimic pt. copii..Asa ca nu avem nici o sansa sa gasim ceva la noi...

Va pup,

Mama_lui_Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

quote:
Originally posted by mama_lui_alex

Mai dragelor,

Berloni Romania este un mare ......(nu spun mai multe) - nu au decat cateva bucatarii exorbitatnte si cateva canapele ...acum un an nu aveau nimic - nimic pt. copii..Asa ca nu avem nici o sansa sa gasim ceva la noi...

Va pup,

Mama_lui_Alex



.... SI IMAGINILE CU MOBILIER PENTRU COPII PENTRU CINE SUNT? M-AM SATURAT DE MAGAZ CU MOBILIER DE BUCATARII. CHIAR MI-AU PLACUT CAMERELE DE COPII, ERAM NERABDATOARE SA AFLU UN PRET, MACAR!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madadum spune:

eu am vazut 2 camere de fetite (1 si 5 ani) mobilate complet de la berloni. au iesit foarte dragute. nu stiu preturile, insa cred ca sint destul de piperate. cel mai bine va lamuriti daca mergeti la showroom-ul lor (bd unirii in buc)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

Fetele dragutele, dar alte magazine cu mobila pt. copii mai stiti ?!


Asta e parerea mea, dar tu faci cum crezi ca e mai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Eu am mai fost in H&D Mall si sint si acolo cateva: Neoset, Eba, Modul Design insa si mai scumpe decat Mobexpert.

M-am mai inspirat insa la modele si culori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudiae spune:

Am cumparat de la Flexa pana la urma mobila si sunt foarte incantata.
www.flexa.dk pentru mamicile interesate. arata ca o camera de cavaler si totul este modular iar eu am scapat de bataia de cap sa schimb patul la cativa ani. mobilierul este din din lemn masiv si patul il poti modifica cum iti doresti. acum l-am ridicat la 1,80 si am pus un birou dedesubt. va atasez si poze :).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:


Faina mobila de la Flexa, dar ultimul post pare a fi reclama.

Mergi la inceput