Ati mai vota-o pe MONA MUSCA?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

Da..eu da
Datorita insistinetelor ei..eu am beneficiat cat am stat acasa cu copilul de asigurarea suplimentara.Ea s-a zbatut atunci pentru mamici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabella spune:

Eu una sigur nu as mai vota-o . M-a dezamagit cu ipocrizia de care a dat dovada

gabriela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Eu nu stiu.
Daca s-ar descoperi ca 90% din politicieni au fost "turnatori", n-am mai avea pe cine vota. Asa ca as putea lua in calcul si rezultatele pe plan politic. M-as hotari la momentul respectiv.

Fla (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


cred ca da
am avut si inca am un mare respect entru ea ca -si sustine convingerile politice si nu numai.

Poze cu Lucas
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spic de grau spune:

Nu!
Parintii nostri au trait si ei in comunism,nu? Ei de ce nu s-au facut turnatori? De ce pe ai nostri nu i-au obligat si pe altii da? Ca turnatori au fst in toate domeniile! Cati de aici cu parinti profesori, pot sa spuna: "parintii mei au fst turnatori ca au fst obligati?" M

ergand pe principiul "lupu' isi schimba parul dar naravul ba", eu imi permit sa nu cred in schimbari spectaculoase de la o zi la alta, de la un regim la altul.

Bunica mea avea o vorba: "aceiasi Marie, cu alta palarie!".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karisma spune:

categoric DA

karisma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petit_ange spune:

DA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MONAI spune:

NU, si asta nu in primul rand pentru ca a colaborat cu securitatea, ci pentru ca a fost extrem de neinspirata ca om politic de cand a inceput scandalul, si-a gestionat foarte prost declaratiile si a continuat sa induca in eroare. Deci nu as mai vrea sa o vad in politica, a fost o mare dezamagire. Eu daca as fi fost in locul ei mi-as fi dat "demisia" din viata publica si as fi ramas macar cu un sfarsit onorabil. Cariera ei e oricum terminata, dupa parerea mea.

Sa auzim numai de bine.
Mona si Sara (16/07/2005)

Scumpii de noi
O nastere atat de frumoasa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

eu categoric da, pacatul ei nu a fost de neiertat,asta pot spune cei care au trait si-si mai amintesc comunismul...mama mea a devenit membra de partid ca sa nu-si piarda jobul.
si a fost data la o parte ptr ca a capatat atata credibilitate politica!

Cristiana si gagalicea Theodora Alexia ( 3 anisori)

Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0" target="_blank">la mare 2005
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Cateodata ma intreb daca si dosarele astea nu sunt "lucraturi" ca sa elimini pe cineva...de ce apar unul cate unul?doar acolo...se pot deschide dosarele, se pot citi...eu una as vota-o cred...depinde de rezultatul final, caci daca a fost din aceea care a "vandut"pe altii pentru propriile interese, oricare ar fi fost alea, Nu!caci nu pot sa suport turnatorii...

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!
http://ajutatilpedan.uv.ro

bita doina

Mergi la inceput