"Regina muzicii R&B"....ce repertoriu are?

"Regina muzicii R&B"....ce repertoriu are? | Autor: Alina

Link direct la acest mesaj

De citeva zile am o curiozitate!

Prin toate ziarele,mai nou,vad articole gen "Regina muzicii R&B",Cristina Spatar a facut,a dres,etc.

De ce-i zice regina??Ce merite are??Ce muzica cinta,fratilor,pe bune nu stiu absolut nici un cintec!Si zau ca am in casa televiziune romaneasca!

Intimplator o stiu pe Cristina Spatar,am facut aceeasi scoala generala si imi amintesc,doar,ca nu era prea silitoare...nici macar la practica agricola .Orasul nostru era mic,nu am auzit niciodata sa se fi afirmat pe undeva cu vreo cintare asa cum a facut-o Loredana Groza,de ex,si acuma e "Regina muzicii R&B".

Va rog,face-ti lumina si pt mine!

Alina

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

hi hi hi eu stiu taaaaaaare multe,da nu pot sa zic!!!!

eu o cunosc si mai bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Pai ce repertoriu sa aiba? Cam asta, la fel ca majoritatea kilotzarelor din tagma ei
Regina, my ass!

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Pai cam asa:
www.atac-online.ro/monden233/233.htm" target="_blank">1
www.atac-online.ro/monden241/241.htm" target="_blank">2
www.atac-online.ro/monden238/238.htm" target="_blank">3
www.atac-online.ro/monden309/309.htm" target="_blank">4
www.atac-online.ro/monden345/345.htm" target="_blank">5

Si printre toate astea, toaca banii alora de n-au ce face cu ei (scuze, corpul e misto dar la fata e naspeta rau) si cica mai si canta. In capul ei o fi regina....iar aparitiile TV, clipurile si articolele de "bine" se cumpara...

Cristina si ghighiloi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

eu niciodata n-am priceput cine naiba a botezat-o regina!
si nici de de!
n-are nici o melodie demna de retinut.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

quote:
Originally posted by diadaniela

eu niciodata n-am priceput cine naiba a botezat-o regina!
si nici de de!
n-are nici o melodie demna de retinut.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






parerea mea despre faptul ca e "regina"



Mareea iulie 2006



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iubika spune:

quote:
Originally posted by diadaniela

eu niciodata n-am priceput cine naiba a botezat-o regina!
si nici de de!
n-are nici o melodie demna de retinut.


Dana




Mie mi se pare ca e total afoana. Si melodiile ei au niste versuri!...

EDIT--> am gasit niste versuri pe net: "Cand suferi, eu sunt de vina,/De vina,/Faci rau cand eu sunt haina,/Haina,/Iti dau curaj sa infrunti,/Infrunti,/Castigi mereu cand m-asculti,/M-asculti,/Te fac sa vrei mereu cununa de lauri,/Cununa de lauri,/Atunci cand tu esti bun, eu sunt de aur,/Eu sunt de aur,/Tresar, cand ma opresc, cand bat ale,/Cand bat ale,/Cand minti, te fac sa vrei sa ma scoti din piept,/
Din piept"


*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
I could give up chocolate but I'm not a quitter...
Click aici pentru a primi zilnic bancuri in casuta de mail!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

quote:
Originally posted by Iubika

quote:
Originally posted by diadaniela

eu niciodata n-am priceput cine naiba a botezat-o regina!
si nici de de!
n-are nici o melodie demna de retinut.


Dana




Mie mi se pare ca e total afoana. Si melodiile ei au niste versuri!...

EDIT--> am gasit niste versuri pe net: "Cand suferi, eu sunt de vina,/De vina,/Faci rau cand eu sunt haina,/Haina,/Iti dau curaj sa infrunti,/Infrunti,/Castigi mereu cand m-asculti,/M-asculti,/Te fac sa vrei mereu cununa de lauri,/Cununa de lauri,/Atunci cand tu esti bun, eu sunt de aur,/Eu sunt de aur,/Tresar, cand ma opresc, cand bat ale,/Cand bat ale,/Cand minti, te fac sa vrei sa ma scoti din piept,/
Din piept"


*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
I could give up chocolate but I'm not a quitter...
Click aici pentru a primi zilnic bancuri in casuta de mail!!



Aceste versuri ne doare ...is de mare inspiratzie

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns akella spune:

Eu chiar nu stiu un lucru: cine a murit si a lasat-o pe tanti asta afoana regina in locul sau?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goldi spune:

Ma intreb daca nu cumva casatoria aia super forfecata si difuzata peste tot in media, nu a fost o cacialma. Fata nu mai prestase nici o melodie, la fata arata cam obosita in ultima perioada, poate a fost o farsa pentru cei care casca gura ca sa-i mai ridice ratingul.

Bey,viitorul sot si frumos, si bogat, si dispus la o nunta superfastuoasa si cadouri traznet,iar ea, il inseala prosteste, se afiseaza cu tinerei???!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

quote:
Originally posted by goldi
Bey,viitorul sot si frumos, si bogat, si dispus la o nunta superfastuoasa si cadouri traznet,iar ea, il inseala prosteste, se afiseaza cu tinerei???!!!



Chiar asta m-am intrebat si eu, chiar asa de proasta sa fie? Pai ea in loc sa se pregateasca de nunta statea sa se intalneasca cu fotbalisti si cu cantareti? Si ii mai si suna de pe telefonul mobil al logodnicului??!!!

Oana , mami de Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput