ANDA ADAM

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Clover spune:

Mie mi se pare ca are voce. Nu am auzit-o live, dar vocea inregistrata suna bine. Cel putin in primul ei cantec "Nu ma uita" mi s-a parut vocea perfecta.

Din pacate nu-mi trezeste nici un interes viata ei personala. E evident ca cineva o sponsorizeaza si cu asta eu i-am pus cruce.

Puteti detalia care e tehnica la pensarea aia cu ata ca m-ati facut curioasa? Cat dureaza? Penseta ce are?

You asked me if I'm happy. This is a difficult question. The problem with happiness is that you don't know when you have it. You remember it. Ask me in another ten years. Maybe I'll be able to answer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yank spune:

Eu o cunosc binisor,maica-sa sta in Miami si am cunoscut-o acum 5-6 ani.Era o pustoaica draguta,tupeista dar haioasa si ne-am distrat bine vreo luna de zile.Tot acolo si-a facut si o piesa de care spunea ca o sa fie nu stiu ce hit in Romania.Nu am mai intalnito de mult,ultima oara acum 3 ani,venise cu prietenul ei la un club,se maturizase intre timp si mi s-a parut putin vulgara.Dar una peste alta,e OK tipa.Oricum nu e de dat jos din pat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nuschu spune:

quote:
Originally posted by oanaDo

Am vazut-o la Calatis, ragusita rau, facandu-se de panarama deoarece a cantat prima melodie live aproape fara nici un fond muzical.....insa....a primit un disc de aur de la Rotton.
Fata asta chiar a facut vanzari ....oare cine a dat banii pe ...."sunati la 911/oare cine e la mine in dormitor" (Fanel, Gigel, Ionel,..etc)...bla bla bla

Oana

"Tragedia vietii consta in ceea ce moare intr-un om in timp ce traieste"




Nu e obligatoriu sa faca vanzari ca sa ia asa ceva. Discul i l-a dat casa ei de productie, deci e o chestiune "in house", ei stiu cat si cum a vandut. Se poate foarte bine sa fie un mecanism de promovare. Eu ma indoiesc serios ca vreun cantaret de genul asta (de randul 2,5 spre 3) poate face vanzari onorabile cu un album. Poate cu aparitia pe o compilatie gen "Hiturile verii", vanduta la pachet cu revista "x si 0" ar fi mai multe sanse.

************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Eu am vazut-o la emisiunea lui Marutza de vineri dimineatza (sau joi). Oricum gasiti inregistrarea pe site-ul TVR. A cantat live si s-a descurcat f bine, adica mult mai bine decat ce spun comentariile de mai sus. La Callatis a cantat f prost, e o mare diferenta intre cum a cantat la Marutza si cum a cantat in acea seara. Mie mi s-a parut ok si nu ma intereseaza viatza ei personala.




Sibylle 31 +
Pozele mele Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Clover n-am vazut exact, ca n-aveam oglinda in fata. Dar nu se foloseste penseta DELOC. Pur si simplu doar un fir lung de ata care e pe post de penseta.
Fiind vorba de un fir lung poate lucra mai bine la simetrie, zic eu. Adica poate lua si din ambele sprincene deodata. Daca tine firul drept totul iese perfect.
Nu stiu sa explic prea bine si nu cunosc tehnica. Dar mi-a placut teribil. Eu am sprincene nasoale si multe cosmeticiene nu le dau de capat. Am avut una mai lunga sau mai inalta... Cu ata a fost perfect.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenaa1 spune:

bine acum ...sa recunosteam vocea nu-i lipseste, insa depinde si de sonorizare...daca ai un sunet de fond care sa nu te acopere sa nu trebuiasca sa tipi ca sa te poti auzi....e altceva....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns may spune:

scuze pt off topic:
ma bate gindul sa merg la indianca aia sa ma penseze si pe mine cu atza; eu am niste sprincene dificile si e posbil ca metoda asta sa ma ajute,ramine de vazut cit e si ea de piceputa;
o sa va tin la curent, sper sa nu ma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Yank, tu chiar pe toata lumea cunosti? Timp sa traiesti cand ai?

Nu certati copiii cand viseaza!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

quote:
Originally posted by craciunitza

Yank, tu chiar pe toata lumea cunosti? Timp sa traiesti cand ai?

Nu certati copiii cand viseaza!

Poze





Buna intrebare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Cum era aia cu " ... grija de Dabija " ?

Mergi la inceput