Claudiu Bleontz nu vrea copii?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Ok, lilanda, propun inchiderea subiectului ca l-am rezolvat si pe asta. N-ar mai fi nimic de zis, nu? Fiecare cu optiunile lui si nu va mai bagati in viata nimanui



Oana , mami de Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

quote:
A, aha am inteles, deci in cazul asta din moment ce chiar tu Lucia ai zis ca i-ai vazut/auzit intr-o emisiune tv declarand acel lucru ce poate fi neadevarat, ca nu a fost un articol de presa, chiar ei cu guritza lor au spus intr-o emisiune televizata. Deci?...
Oana, eu ma refeream la strict afirmatia facuta de RAza de soare, nicidecum, la subiectul deschis de mine unde asa este, am auzit chiar de la ei afirmatia respectiva, legata de copii.Insa raza de soare vorbea despre altceva si anume despre faptul ca daca mife se plange ca e dezamagita pe zi ce trece de Claudiu Bleont, sa aiba grija sa nu cada in capcana minciunilor presei, adica sa nu cumva sa fie dezamagita defapt de niste neadevaruri. Pe de alta parte, daca il cunoaste si e dezamagita de omul real, nu cel inventat de presa, atunci e alta poveste.In final eu am incercat mai sus sa nu mai despic firul in 4, adica pe pagina anterioara, insa daca asta se doreste, eu parerea mea mi-am spus-o, e o sectiune pentru barfe, deci poate interveni in continuare, cine mai are de sucit subiectul pe alte parti.
fara drept de semnatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mife spune:

quote:
Originally posted by Raza de soare

quote:
Originally posted by LUCIA MIRELA

Oana , eu cred ca s-a referit la omul Claudiu Bleont real si cel inventat de presa



da, la asta m-am referit.

cat despre partea cu dezamagirea (nu ma refer la tine, Lucia): nu e frumos sa iti dai cu parerea despre cineva pe care nu il cunosti decat din poze/tv...cu atat mai mult, nu e indicat sa comentezi dak il cunosti (ceea ce ma indoiesc). la asta m-am referit.

ce cred eu: dak vrea sau nu copii, e treaba lui si atat!


Nunta noastra - 3 Iunie 2006





Vai, vai, vai, rusine mie!
Nu, multumesc, nu vreau sa-l cunosc mai mult. Un om care se da in stamba prin tot felul de emisiuni jenante (ca cele de la Antena1) nu-mi mai poate face impresie buna.
Culmea, chiar il apreciam pe vremea lui Ceasca ce-o fi fost in capul meu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ileana Cosanzeana spune:


Vai, vai, vai, rusine mie!
Nu, multumesc, nu vreau sa-l cunosc mai mult. Un om care se da in stamba prin tot felul de emisiuni jenante (ca cele de la Antena1) nu-mi mai poate face impresie buna.
Culmea, chiar il apreciam pe vremea lui Ceasca ce-o fi fost in capul meu!
[/quote]


Mife,

Total de acord cu tine!

Mergi la inceput