Claudiu Bleontz nu vrea copii?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

Sunt oameni care au si alte motive. Au avut o viata foarte grea, nu au avut copilarie si cand ajung adulti independenti isi doresc sa copilareasca, nu sa faca proprii copii. Cunosc o astfel de familie, sunt niste oameni deosebiti dar nu isi doresc copii din motivele enumerate mai sus si pentru ca nu simt ca ar "lipsi" ceva din casatoria lor. Sunt foarte fericiti sa mearga in concedii numai ei doi, sa nu-i deranjeze nimeni, etc.

Trebuie sa acceptam si faptul ca exista oameni care nu isi doresc copii dar asta nu inseamna ca sunt egoisti, rai sau mai stiu eu cum.



If you don't stand for something, you'll fall for anything.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Pana la urma e vorba de optiunea lor, sunt adulti, sunt vaccinati.

PS: am auzit o mare gramada de oameni care au spus "nu copii, never copii" si sunt acum parinti f mandri. Vorba lui Mr. Bull: "Never say never".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mife spune:

Omul acesta ma dezamageste pe zi ce trece!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by mife

Omul acesta ma dezamageste pe zi ce trece!


Omul Claudiu Bleont??? Sau cel care apare la tv/in reviste de scandal?


Nunta noastra - 3 Iunie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Mda, interesant ce spuneti, multumesc de informatii si pareri.


fara drept de semnatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

quote:
Originally posted by Raza de soare

quote:
Originally posted by mife

Omul acesta ma dezamageste pe zi ce trece!


Omul Claudiu Bleont??? Sau cel care apare la tv/in reviste de scandal?




Raza de soare, poti sa fii mai explicita, ce vrei sa zici ca nu e unul si acelasi sau cum? Are vreo dublura?



Oana , mami de Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Oana , eu cred ca s-a referit la omul Claudiu Bleont real si cel inventat de presa, ca stii f bine cate neadevaruri se scriu in presa despre artisti.


fara drept de semnatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

A, aha am inteles, deci in cazul asta din moment ce chiar tu Lucia ai zis ca i-ai vazut/auzit intr-o emisiune tv declarand acel lucru ce poate fi neadevarat, ca nu a fost un articol de presa, chiar ei cu guritza lor au spus intr-o emisiune televizata. Deci?...

Oana , mami de Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by LUCIA MIRELA

Oana , eu cred ca s-a referit la omul Claudiu Bleont real si cel inventat de presa



da, la asta m-am referit.

cat despre partea cu dezamagirea (nu ma refer la tine, Lucia): nu e frumos sa iti dai cu parerea despre cineva pe care nu il cunosti decat din poze/tv...cu atat mai mult, nu e indicat sa comentezi dak il cunosti (ceea ce ma indoiesc). la asta m-am referit.

ce cred eu: dak vrea sau nu copii, e treaba lui si atat!


Nunta noastra - 3 Iunie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

quote:
Originally posted by Oana

A, aha am inteles, deci in cazul asta din moment ce chiar tu Lucia ai zis ca i-ai vazut/auzit intr-o emisiune tv declarand acel lucru ce poate fi neadevarat, ca nu a fost un articol de presa, chiar ei cu guritza lor au spus intr-o emisiune televizata. Deci?...



Deci: faptul ca nu-si doresc nici un copil este o optiune personala si nu o vina care sa oblige, eventual, publicul scandalizat si dezamagit sa le gaseasca lor vreo scuza!

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput