Parinti cu copii de SD 7

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Cristina cum stai cu actele, banii...pentru ce va urma?


Paula cu Paul 03.01.2006 & Alexandra 13.12.2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Cristina,
Am citit masajul tau si nu cred ca am inteles cateva lucruri bine.
Nu stiu exact ce sistem de masuirare a insuficientei mitrale se foloseste in Romania. Tu ai zis ca a fost gradul 4, la noi se spune minim, moderat si sever. Ce grad este cel mai sever? Sper ca gr. 10.
Cum puteau doctorii sa iti spuna ca nu stiu de unde e insuficienta mitrala??? Nu era evident ca era valva defecta din nastere??? Daca ei nu au vazut ca are insuficienta tricuspida de gradul 4, asta ma face sa inteleg ca gr 4 nu e chiar asa de grav, sau gresesc? Ce grad de insufienta mitrala/tricuspida este necesar ca sa fie evidenta problema (la noi e gr. moderat = evident la exercitiu fizic). De schimbat valvele sa speram ca nu va fi nevoie, dar daca va fi nevoie cere sa fie puse valve de porc si nu de plastic. Dar sa speram ca nu va fi nevoie precum am spus. In legatura cu statul in picioare, nu prea inteleg de ce doctorii ti-au spus sa nu il lasi sa stea in picioare (poate ca au spus sa nu stea foarte mult timp), dar sa nu stea de loc, mi se pare absurd sa nu stea de loc in picioare, de ce cred ei ca e necesar acest lucru????
Dar bine ca a trecut ce a fost mai greu. Bine ca suteti acasa. E fericit micutul sa fie acasa?
va pup dulce


What we have once enjoyed we can never lose... all that we love deeply becomes a part of us" - Helen Keller
Cristina mama ingerasului Paul
http://paul-aaron-domme.memory-of.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dali73 spune:

Cristina este vorba de doamna Victoria pe care am cunoscut-o si eu ?cea cu care am vorbit atunci ?Te rog sa ma crezi ca sunt buimacita .Chiar vorbisem noi ca era fericita mamica ei ca rezistase pana la operatie si acum...
E nedreapta viata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

A inceput sa functioneze pagina de SD!!!!!



Paula cu Paul 03.01.2006 & Alexandra 13.12.2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Am fost pana la posta sa ridic ceva si cand ma uit pe pereti, un poster mare cu baiatul Claudiei si cu un anunt imens. Cumparand o bratara ajutati copii cu SD! Am intrebat cat costa o bratara? 50.000lei.



Paula cu Paul 03.01.2006 & Alexandra 13.12.2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Eugen mi-a spus despre asta.

What we have once enjoyed we can never lose... all that we love deeply becomes a part of us" - Helen Keller
Cristina mama ingerasului Paul
http://paul-aaron-domme.memory-of.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Azi e o luna de cand copilasul meu a primit aripioare. Nici nu imi vine sa cred, o luna...

What we have once enjoyed we can never lose... all that we love deeply becomes a part of us" - Helen Keller
Cristina mama ingerasului Paul
http://paul-aaron-domme.memory-of.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Cristina, asa de rau ne pare de ingerasul tau. Multa putere sa treci peste necazuri.



Paula cu Paul 03.01.2006 & Alexandra 13.12.2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Cristina, am intrat si eu pe pagina ingerasului tau!
Este atata dragoste pentru el in ea, si atata gingasie...m-a emotionat!!! Sunteti niste parinti cum rar intalnesti si ingerasul vostru este fericit cu voi oriunde se afla el acum!!!

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga



varsta David

poze David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Sanzi ce mai fac bombonelele tale?






Paula cu Paul 03.01.2006 & Alexandra 13.12.2003

Mergi la inceput