Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Femina intim

Sa testam creme de zi - experiente impartasite

(24 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 74
mihaeladm
mihaeladm

423 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite mihaeladm un Mesaj Privat  Reply with Quote
Preferatele mele:
Oriflame - Express repair day cream spf 12
Vichy - Myokine soin intensif anti-rides dermo-decontractant

Mihaela
Mergi la inceput
nanna
nanna

355 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite nanna un Mesaj Privat  Reply with Quote
A incercat cineva noua crema de la Body Shop pe baza de aloe? Eu mi-am luat crema pt spallarea tenului si imi place mult, insa nu stiu cum o fi crema de zi/noapte?

http://indra.designit.ro
Pentru Barbye-una dintre noi! Trebuie sa ajuti!
Mergi la inceput
ile77
ile77

777 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ile77 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Mi-a zis cineva ca foloseste cu succes impotriva ridurilor(mai ales celor sub ochi) cremå impotriva hemoroizilor.
A mai auzit cineva ?
Ca sa ma conving am dat un search pe google si am citit pina m-am convins ca ar fi o solutie.
Aici niste link-uri pt cine e interesat

http://www.ananova.com/news/story/sm_1313547.html?menu=news.quirkies
http://www.prep-h.com/story.html
http://www.healthboards.com/boards/archive/index.php/t-20210.html

Ce pårere aveti?

Ile si Vivian (07.03.2006)
Mergi la inceput

membru veteran roxanaz

18695 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite roxanaz un Mesaj Privat  Reply with Quote
Clinique moisture surge extra, extrem de hidratanta chiar pentru tenul meu gras dar cu tendinte de descuamare. simt diferenta vorba reclamei.

Roxana
Mergi la inceput
bufi
bufi

905 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luibufi Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Fetelor ajutati-ma cu sfaturi:
Eu sunt mare fun Bioderma si acum as vrea sa schimb, sa-mi iau Avene pentru ten mixt, pori dilati, control sebum, zona T super grasa.
Ma intereseaza crema de fata si lotiune.

Va multumesc!
Bufi
Mergi la inceput
ralcat
ralcat

1579 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiralcat Adauga semn de carte la raspuns Trimite ralcat un Mesaj Privat  Reply with Quote
Garnier m-a umplut de bube si de cosuri de juram ca sunt in plin razboi hormonal tipi adolescentin .
L'Oreal si Garnier ca si sampoanele Elseve, ca doar au acelasi producator, de cand au inceput sa fie fabricate pentru Europa de Est in fabrica din Polonia nu mai au acelasi efect. Evident ca nimeni nu recunoaste din firma, dar este evidenta diferenta intre creme (aceeasi crema, una luata din Franta si una din Romania).
Deci, in cazul meu, Gerovital la greu, ca e din ingrediente romanesti pentru tenuri romanesti

Raluca, leoaica cu Pui Nazdravan

Mergi la inceput
annaiisgi
annaiisgi

1 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiannaiisgi Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
De curand a aparut o gama de la Elmiplant fara parabeni si parafine! E ceva nou in peisaj, caci cu greu gaseam, chiar si la marci naturiste ceva fara parabeni - cancerigeni . Sunt cateva variante, in special pentru ten uscat, dar eu o am pe cea pentru ten gras. E foarte ok. Merita incercat, pretul permite din plin!

Anais
Mergi la inceput

alexia718

173 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luialexia718 Adauga semn de carte la raspuns Trimite alexia718 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Pai da-ne mai multe informatii despre ea. Si eu am tenul gras. Cum se numeste exact si ce contine?
Mergi la inceput
Optimix
Optimix

29 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Optimix un Mesaj Privat  Reply with Quote
Eu recomand cu incredere Oil of Olaz. Am incercat destul de multe creme, pana am dat peste cele de la Oil of Olaz....dar nu as mai renunta la ele sub nici o forma.

Fericirea e ceva ce nu se atinge niciodata, dar in cautarea ei merita sa alergi o viata intreaga...

Editat de - Optimix on 16/09/2006 22:34:08
Mergi la inceput
Salmida
Salmida

1018 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiSalmida Adauga semn de carte la raspuns Trimite Salmida un Mesaj Privat  Reply with Quote
In ultimul timp alternez Clinique si Biotherm (Age fitness)...
Din gama Biotherm sunt multumitä si de crema de corp, crema demachiantä, lotiunea tonicä si crema pt. maini ...
Mergi la inceput
Pag. din 74 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com