Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Femina intim

Sa testam creme de zi - experiente impartasite

(24 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 74
Ramona J
membru veteran Ramona J

10720 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Ramona J un Mesaj Privat  Reply with Quote
Ce chestie! Mie modelul vechi de Gerovital Plant chiar nu-mi placea deloc. Poate eram prea tinara pe vremea aia si n-aveam nevoie de el...
Eu am crema, nu am incercat gel. Ma duc sa-mi mai pun un pic!

The best thing you can do for your children is to love your wife.
Mergi la inceput
Dia1609
Dia1609

2795 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Dia1609 un Mesaj Privat  Reply with Quote
crema pt conturul ochilor: Jean D'Arcel - Energy Eye Balm, o adevarata revelatie pt. mine
crema de fata: Lancome - Hydra Zen
creme de corp, mai ales in sarcina: Mustela

Dia 25+ cu
Mergi la inceput
asiza
asiza

3274 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite asiza un Mesaj Privat  Reply with Quote
Crema de zi: L'Oreal Hydrafresh pentru ten normal...pentru mine face minuni...sunt multumita deocamdata!!!
Crema de corp: Dove si/sau Sanosan cu ulei de masline...

Oana 22+ cu Denis Cristian
poze
Mergi la inceput
anael71
anael71

12 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
crema de zi Nivea cu vit.C si extract de caise, super!si eu foloseam cremele gerovital plant , dar dupa 30 ani este bine, sa folosim creme care, sa hidrateze pielea, dar in acelasi timp sa o si ajute anti age!iarna folosesc tot Nivea, crema pentru ten normal;
Mergi la inceput
esty
esty

227 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite esty un Mesaj Privat  Reply with Quote
dar de cele de la ELMIPLANT BLOSSOM ce stiti?sunt bune?cineva mi`a zis ca e buna.astept parerile voastre.multumesc.

timmmy
http://pg.photos.yahoo.com/ph/flooofin2004/album?.dir=9801re2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos
Mergi la inceput
dianette
dianette

435 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui dianette  Trimite mesaj yahoo luidianette Adauga semn de carte la raspuns Trimite dianette un Mesaj Privat  Reply with Quote
Nu foloseste nimeni DOVE ? Eu am tenul foarte sensibil si aproape orice dadeam pe el mi-l irita . Acum sunt la a 3-a sau a 4-a cutie de crema de fata Dove pentru ca de cand am "intalnit-o" nu ma mai despart de ea. O folosesc si pentru maini ... Si nici nu e prea scumpa , in jur de 8 RON-i.

DIANE
cununie
nunta (pe curand si altele)
diverse chestii pentru nunta & cununie
Honey-Moon Albena
Photoshop
Mergi la inceput
anael71
anael71

12 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
blossom de la elmiplant am folosit-o toata iarna trecuta;depinde de ce varsta ai;merge pentru 30+;este usoara,are un parfum discret;mi-as fi dorit totusi sa fie mai profesionala;ea este o crema antirid si am avut mai multe asteptari de la ea;am folosit cativa ani o crema din gama anew de la avon, pentru 25+ si chiar facea ceea ce spuneau ei in prospect;la life-care exista o crema cu colagen :diva se numeste, este f. buna iarna;pentru anotimpurile calde cea de la nivea cu vit.c si caise;daca aveti mai putin de 30 ani, nu folositi creme antirid;ci doar hidratante si hranitoare;majoritatea avem ten mixt; eu am ajuns la acest tip de ten, in timp, de la ten gras; dar mi-a explicat o cosmeticiana ca este bine sa folosim in general, creme ptr. ten normal, altfel, nu facem decat sa accentuam problemele pe care le avem cu tenul; este bine totodata , ca macar o data la 3 luni, dupa 30 ani sa mergem la cosmetica;ne ajuta f. mult, astfel incat cremele ptr. ten sa-si faca bine treaba;sper ca nu v-am rapit timpul........
Mergi la inceput
anky
anky

3679 Mesaje
Eu ma simt extraordinar de bine cu gama Lancomme si Biotherm.De la Biotherm folosesc Biotherm Line Peel care e foarte foarte buna.Citeodata mai volosesc si Vichy,e buna si Vichy

Anca,Bianca 02.02.03si Cris 12.05.05
Mergi la inceput
esty
esty

227 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite esty un Mesaj Privat  Reply with Quote
mersi fain de raspuns.am 28 de ani si nu vreau sa astept pana dupa 30 ca sa inceapa sa apara ridurile ce as putea folosi?am gasit tot aici pe DC dar mai mai acum cateva luni un astfel de subiect unde scria cineva ca ea foloseste o crema preparata cu laptisor de matca si vitamina A si mai multe ingrediente si ca erau foarte multumite.mai stie cineva unde s`a ascuns linkul acela?multumesc tuturor si sa fiti frumoase si fara riduri

quote:
Originally posted by anael71

blossom de la elmiplant am folosit-o toata iarna trecuta;depinde de ce varsta ai;merge pentru 30+;este usoara,are un parfum discret;mi-as fi dorit totusi sa fie mai profesionala;ea este o crema antirid si am avut mai multe asteptari de la ea;am folosit cativa ani o crema din gama anew de la avon, pentru 25+ si chiar facea ceea ce spuneau ei in prospect;la life-care exista o crema cu colagen :diva se numeste, este f. buna iarna;pentru anotimpurile calde cea de la nivea cu vit.c si caise;daca aveti mai putin de 30 ani, nu folositi creme antirid;ci doar hidratante si hranitoare;majoritatea avem ten mixt; eu am ajuns la acest tip de ten, in timp, de la ten gras; dar mi-a explicat o cosmeticiana ca este bine sa folosim in general, creme ptr. ten normal, altfel, nu facem decat sa accentuam problemele pe care le avem cu tenul; este bine totodata , ca macar o data la 3 luni, dupa 30 ani sa mergem la cosmetica;ne ajuta f. mult, astfel incat cremele ptr. ten sa-si faca bine treaba;sper ca nu v-am rapit timpul........

timmmy
http://pg.photos.yahoo.com/ph/flooofin2004/album?.dir=9801re2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos
Mergi la inceput

J G

3754 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiJ G Adauga semn de carte la raspuns Trimite J G un Mesaj Privat  Reply with Quote
Eu am folosit multi ani Skincode si am fost multumita, acum s-a cam scumpit asa ca am luat Ivatherme cu SPF20 - foarte buna!

J si Carla (05.02.2006)
Mergi la inceput
Pag. din 74 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com