stiri bizare

stiri bizare | Autor: michelle7

Link direct la acest mesaj

am gasit cu surprindere o stire bizara din ro. un cuplu de adolescenti faceau sex oral in timp ce el conducea. au facut accident si din cauza socului fata a ramas "pe pozitie " fiind surprinsi de martori aparent in plina actiune. pt ca au ramas cumva blocati impreuna

ce e comic e ca daca va uitati cu atentie la radiografie vedeti profilul fetei cu gura deschisa si "castravetele". ce groaznic trebuie sa fie sa ajungi la urgenta lipita de poalele unuia
tot articolul mai jos
http://www.gagreport.com/bizarrenews%20-%205-13-05%20romanian%20blowjob.htm#news


PS . Cred ca radiografia e totusi trucata . nu cred ca sunt cei doi in poza, desi asa sustine articolul. Cred asta pt ca vad o mana care aproape e asezata tandru pe crestetul fetei
Michelle

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Michelle, poza asta cu radiografia nu e noua, am vazut-o inca acum vreo 2-3 ani pe net. Deci sigur nu ilustreaza ce scrie in articol.

------------------
Numai bine,

Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

banuiam ca poza nu e reala dar povestea e , pt ca am gasit-o si pe site-uri romanesti de stiri

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_b spune:

of, io credeam ca e momentul live cu "yes I do, o fac cu el, ma marit, oh yes, yes..." transmisa in direct pe net de la nunta secolului, cu firicel si monica, scuzati de expresie...
edit ca uitasem: BIZAAR!

Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

pune linkul

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_b spune:

quote:
Originally posted by michelle7

pune linkul

Michelle




aia zic, credeam ca asta e linku, profilu lu' monica parea veridic, daca te uiti atent, cu profilu lu firicel nu eream sigura...
si nici n-am vazut inelu...de obicei inelele se vede la radiografie..
pe scurt, n-am link, sorry...da' poate ne ajuta astia cu CNNNn si mai stiu eu ce alte canale tari de transmite nunta secolului, pe scurt, scurt:monica e fata, iri e baiatu, se iubesc, s-au casatorit, a venit niste oameni la nunta lor, zi end

Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

cred ca si asta intra la catregoria stiri bizare dat fiind personajul
George Michael a fost prins din nou (a cata oara e asta? ) prin parcuri incercand sa gaseasca parteneri de amor. la linkul de mai jos aveti pozele incriminatoare si articolul in detaliu

PS. "iubitul " de 56 de ani cu care a fost prins ar trece drept un bunic respectabil in alt context


http://www.newsoftheworld.co.uk/story_pages/news/news1.shtml#

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

quote:
Originally posted by daniela_b

quote:
Originally posted by michelle7

pune linkul

Michelle




aia zic, credeam ca asta e linku, profilu lu' monica parea veridic, daca te uiti atent, cu profilu lu firicel nu eream sigura...
si nici n-am vazut inelu...de obicei inelele se vede la radiografie..
pe scurt, n-am link, sorry...da' poate ne ajuta astia cu CNNNn si mai stiu eu ce alte canale tari de transmite nunta secolului, pe scurt, scurt:monica e fata, iri e baiatu, se iubesc, s-au casatorit, a venit niste oameni la nunta lor, zi end

Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii



Poza cu radiografia am vazut-o mai demult, cum ziceam mai sus, intr-o serie de alte poze in acest gen, intitulata "Studentii de la Medicina se distreaza"

------------------
Numai bine,

Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Pai....intrebare: partea lui de corp de ce nu e vizibila in radiografie ca si a ei?
Cum naiba a iesit evidentiat numai capul ei?

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Pentru ca la fata ei sunt si oase la el e numai corp cavernos!

Oana
Eterna optimista!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annatino spune:

va datzi seama ca ala o avea in erectie pina a ajuns la spital ...looool . nu merge trucajul

Mergi la inceput