stiri bizare

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

si bazinul lui? .....hai mey.....ca nu tzine.....

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

quote:
Originally posted by michelle7

cred ca si asta intra la catregoria stiri bizare dat fiind personajul
George Michael a fost prins din nou (a cata oara e asta? ) prin parcuri incercand sa gaseasca parteneri de amor. la linkul de mai jos aveti pozele incriminatoare si articolul in detaliu

PS. "iubitul " de 56 de ani cu care a fost prins ar trece drept un bunic respectabil in alt context


http://www.newsoftheworld.co.uk/story_pages/news/news1.shtml#




Ce mult imi placea de George Michael in anii '80, pe vremea lui Wham si dupa aceea... Imi pare f. rau de el ca a decazut in acest hal...

Oana , mami de Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns akella spune:

Nu e chiar o stire, dar am primit mesajul asta pe messenger:

"Yahoo se inchide pe 17 august 2006! Ei doresc sa se descotoroseasca de Messenger-ul gratuit. O groaza de oameni au fost deja stersi. Click dreapta pe grupul tau de prieteni din lista de Messenger (acolo unde scrie Friends 0/23) si click Send Instant Message to all group si trimite acest mesaj tuturor. Fiecare persoana care va primi mesajul, va avea o semnatura si nu va fi sters! Nelsondj 26: de presedintele Yahoo Jay Rusell... aici este presedintele Jay Rusell: imi pare rau sa va anuntz ca Yahoo a ajuns la maximum de nr. de persoane. Daca vreti sa pastrati contul trimiteti mesajul acesta celor din lista ta. In acest mod vom sti care sunt folosite, iar care nu, vor fi sterse."

Voi ce ziceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Akella, glumesti? Stirea asta circula de vreo cativa ani pe yahoo messenger (si de fiecare data cu aceeasi zi 17 august!) au fost si multe bancuri pe tema asta, cica niste pusti teribilisti nu au ce face si trasmit mesajul asta tuturor...

Oana , mami de Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns akella spune:

Da, Oana, pusti teribilisti care n-au ce face decat sa sperie lumea, sa provoace flood-ing... Am facut si eu "sapaturi" si am aflat intre timp cum sta treaba...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

quote:
Originally posted by akella

Nu e chiar o stire, dar am primit mesajul asta pe messenger:

"Yahoo se inchide pe 17 august 2006! Ei doresc sa se descotoroseasca de Messenger-ul gratuit. O groaza de oameni au fost deja stersi. Click dreapta pe grupul tau de prieteni din lista de Messenger (acolo unde scrie Friends 0/23) si click Send Instant Message to all group si trimite acest mesaj tuturor. Fiecare persoana care va primi mesajul, va avea o semnatura si nu va fi sters! Nelsondj 26: de presedintele Yahoo Jay Rusell... aici este presedintele Jay Rusell: imi pare rau sa va anuntz ca Yahoo a ajuns la maximum de nr. de persoane. Daca vreti sa pastrati contul trimiteti mesajul acesta celor din lista ta. In acest mod vom sti care sunt folosite, iar care nu, vor fi sterse."

Voi ce ziceti?

Ceea ce nu ne ucide ne face mai puternici.

http://community.webshots.com/user/miana_dragnea



Uooofff, ce m-am saturat de porcaria astaaaa!...shi pe aceasta cale vreau sa-mi rog prietenii de pe lista de ym SA NU MAI IMI TRIMITA ASHA CEVA! Frate, nu e zi in care sa nu fiu asaltata, promit c-o sa shterg de pe lista pe cei care-mi mai trimit prostia asta, am zis!
Shi ca sa fiu shi ontopic, shtirea e mijto, saracii...

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Iren, da recunosti ca de la mine nu ai primit asa ceva! io ti-am dat-o p-aia cu ....capu de peretzi si tastatura in dintzi si alte cele, da p'asta nu, ca n-o cred soro!



No, vidiazni!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

nu e prea bizar ca paris hilton s-a apucat de cantat, e unul din putinele lucruri pe care nu le-a incercat pana acum. mai bizar imi pare faptul ca imi place www.youtube.com/watch?v=x1Qx1d4RKQc&search=paris%20hilton%20stars" target="_blank">melodia ei. mai sunt si alte "fane"?


Peste 100 de ani nu va conta ce cont in banca am avut, in ce casa am locuit sau ce masina am condus.
Dar lumea ar putea fi diferita pentru ca am fost importanta in viata unui copil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Teo, mie imi place nitzel, deshi ma cert cu propria-mi conshtiintza da, am shi d-asta! care-mi spune ca nu-i posibil asha ceva, ca melodia e de prost gust shi-i super prelucrata, bla bla...

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

quote:
Originally posted by Teodora D.

nu e prea bizar ca paris hilton s-a apucat de cantat, e unul din putinele lucruri pe care nu le-a incercat pana acum. mai bizar imi pare faptul ca imi place www.youtube.com/watch?v=x1Qx1d4RKQc&search=paris%20hilton%20stars" target="_blank">melodia ei. mai sunt si alte "fane"?




Are ritm desi e usor stupida :-)) Melodia zic, fiindca demoazela Hilton e stupida de-a dreptul, fara discutie. Mai zilele trecute, fu intervievata de revista londoneza GQ si fu intrebata daca-i place de Tony Blair, la care ea intreaba: "Tony si mai cum???". "Blair" - ii zice reporterul."Ahhh, presedintele vostru", isi aminteste usurata blonda Hilton
In acelasi interviu zice ca a cistigat anul trecut 100.000 de dolari numai pentru a zbura de la Las Vegas in Japonia si a aparea la ziua de nastere a unei cupile de 16 ani, al carei idol iaste!!!

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput