Vacanta in Grecia (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Ana despre Leptokaria ti-am zis. De Nei Pori stiu doar din auzite...

Fla (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theiuta spune:

Anacezara...vezi ca in NeiPori a fost Alexa. am avut o discutie cu ea in parea I pe tema asta.

poze cu Nicolas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Acris, eu am stat la Paradice Bay, langa Hotel Cozma. Am inteles ca nu e asa buna mancarea acolo.
Sfatul meu e sa nu iti iei cu masa din Romania, ca sunt o gramada de taverne la care poti manca mai bine si ce vrei si ieftin.
Anda, eu am fost in Hanioti, in Halkidiki. Este si plaja cu nisip si apa cu nisip. Dar si cu pietris. E un pietris super fain, si super mic, care nu se lipeste de tine. Mie mai mult imi place plaja cu pietris.


Codruta &www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)

&

www.euroski.ro" target="_blank">SCOALA SKI
www.parinticlujeni.ro/" target="_blank">parinti clujeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Melina, cred ca te inseli cu localizarea celor 3 staiuni. Nu cred ca fac parte din Halkidiki (deci nici din cel de-al 2-lea brat-Sithonia). sau ma insel eu?!

Codruta &www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)

&

www.euroski.ro" target="_blank">SCOALA SKI
www.parinticlujeni.ro/" target="_blank">parinti clujeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melina34 spune:

codruta_grg - ai dreptate, Paralia Katerini si Olympic beach nu fac parte din Halkidiki;Psakoudia este situata pe bratul din mijloc, pe Sithonia.

M.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Am pus ceva poze in albumul Grecia, la mine in . daca vreti sa vedeti cum a fost. Sau daca aveti intrebari legate de zona unde am fost noi, nu ezitati sa mi le puneti.

Codruta &www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)

&

www.euroski.ro" target="_blank">SCOALA SKI
www.parinticlujeni.ro/" target="_blank">parinti clujeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anemona spune:

Noi am rezervat de pe 26 august in Peloponez, statiunea se numeste Tolo, iar hotelul Paradise Lost. Daca stiti ceva informatii despre statiune sau hotel, astept cu mare interes. Noi anul trecut am fost in Psakoudia, Halkidiki si am zis ca anul asta sa schimbam, sa vedem si sudul Greciei plus Atena, unde anul trecut nu am ajuns.
Si inca ceva, mai pleaca cineva pe 26 august spre Grecia? Anul trecut am traversat Bg cu o pereche de tineri foarte draguti pe care i-am cunoscut aici pe DC si a fost super. Asadar, daca mai pleaca cineva pe 26 august, poate calatorim impreuna.
Vacanta placuta tuturor !

Anemona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melina34 spune:

Excelenta alegere Peloponezul!!!! Tolo este foarte romantic si ca peste tot in Grecia are foarte multa verdeata si niste tufe imense de bougainvillea;am fost in Tolo acum 4 ani, aveau atunci un vaporas care facea plimbari pe mare;undeva in mijlocul marii e infipta o insulita mica, nu stiu daca se viziteaza;anyway seara nu-ti vine sa intri in casa!!daca ti-ai luat circuit de la agentie banuiesc ca o sa vizitati si Micene, o sa traversati cu ferry la Patras;in drum spre Atena veti vedea Canalul Corint care este superb!!! E destul de departe Tolo dar merita efortul!!

M.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Dar pe 25 august pleaca cineva spre Grecia?

Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Cine va mai fi in Grecia , zona Paralia , Leptokari , etc. din 1 septembrie ???
Poate ne intalnim la taverne la un paharel de ceva ...

albumele noastre

Mergi la inceput