Teo Trandafir

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Mie imi place tare mult Teo
Eu o urmaresc si aici si tare imi plac emisiunile si stilul ei.
Cat despre ea persona, e o ambitioasa fara margini.
Capul sus Teo si Multa bafta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Mie imi place ca persoana dar nu prea imi mai place emisiunea. Mi se pare cam plicitsitoare si plafonata . Nu inteleg deloc ce caut agagica aia blonda cu fundul mare si cu un desfasurator in prim plan care se imbraca cu pantaloni strech dar nu se vede in oglinda de la spate ?
ar mai trebui schimbat formatul emisiunii ,innoit . Ce-mi place la Teo e ca a inteles sa se mai aranjeze cu hainele era Europa in carne si oase )fetele din Bucuresti stiu la care Europa ma refer ).


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Imi placea mai mult cand era cu Mircea. Atunci nu credeam ca se poate preface. Dar cand a ajuns la Protv surpriza - nu mai are nimic cu manelistii sau muzica lor, iubeste pe toata lumea...
Ma uit la emisiunea ei, cand am timp, poate-poate mai revine Teo cea de la Antena (sarcastica, dar in acelasi timp, plina de umor).
In "Teo show" parca prea e totul fortat. Pana si de ziua ei a ajuns sa fie acelasi lucru - echipa ii compune cantece, iar ea e complet surprinsa, "nu se astepta la asa ceva".

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Asa e . UYmorul nu mai e de calitate , e doar comercial ,emisiunea e fara surprize si plata ...
De unde se vede ca ,,banii nare legatura cu calitatea De nici un fel sau coloare ...

Mergi la inceput