Teo Trandafir

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daphnyie spune:

Care producator, parca Andreea Godean produce emisiunea ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

"CERUTA DE CINCI ORI
Alesul prezentatoarei tv este Marian Constantinescu , alias "Domn' profesor", unul dintre producatorii emisiunii lui Teo. Surse din anturajul vedetei proteviste au declarat pentru XMagazin ca Teo i-a spus "Da" lui Marian abia la a cincea cerere in casatorie. Se pare ca vedeta a ramas cu amintiri nu prea frumoase dupa primul mariaj, si de aceea a tot amanat sa se recasatoreasca."

Sursa este ziarul Ziarul.

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Mie mi-a placut Teo foarte tare.O urmaresc de cand prezenta matinalul cu Mircea.In ultima vreme cred ca prea tare accepta sa se maimutareasca si sa se prosteasca.Pacat ca e o tipa cu umor si mult prea draguta si inteligenta pentru cum a ajuns emisiunea ei.





Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaevelin spune:

am vorbit ieri cu ea. Ne-am cunoscut cand a venit cu caravana la noi si de atunci pastram legatura si vorbim des. Nu este nimic adevarat. Nu se casatoreste.
Doamne! Oare cate inventii mai pot scoate astia din presa???

Poze frumoase cu noi
www.dedesign.ro/ludic" target="_blank">LUDIC-PENTRU COPII

"Sa traiesti pe pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul soarelui in fiecare an" -- Ashleigh Brilliant.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Daria, ti-a spus si motivul pentru care nu se casatoreste?

Oana si Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaevelin spune:

Nu am intrebat asa ceva. Desi vorbim destul de des(1-2 ori pe saptamana,alteori mai rarut,depinde...),nu-mi permit sa-i adresez astfel de intrebari. Probabil ca mi-ar raspunde fara probleme. Insa nu m-a interesat nbiciodata acest aspect. Sunt deciziile ei bine gadite si cumpatate, sunt absolut convinsa!

Poze frumoase cu noi
www.dedesign.ro/ludic" target="_blank">LUDIC-PENTRU COPII

"Sa traiesti pe pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul soarelui in fiecare an" -- Ashleigh Brilliant.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goldi spune:

Intr-o emisiune recenta de pe Prima, moderatorii ii urau ca anul ce vine sa fie la fel de bun. Anul acesta - casatoria, la anu' copilul propriu pe care Teo ar incerca sa-l aiba.
Speculatii sau nu, nu e nimic anormal, chiar daca sunt vedete.S-a maritat si face un bb.

Subscriu la parerea lui Asi, in ceea ce priveste emisiunea, care s-a blocat pe un canal mort si doar persoana ei mai reuseste sa o insufleteasca. Uneori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns akella spune:

Daria mea (in varsta de 4 ani si 5 luni) este o fana infocata a lui Teo; urmareste cu emotie emisiunile ei si rade impreuna cu ea. Si eu ii admir caracterul si profesionalismul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginutza2002 spune:

dragutzel site!
simplu si la obiect!
exact ca si teo! super dragutza!



'Ubita si 'Ubitu' & 'Una alta pentru nunta'

Cum apa totdeauna in apa se scurge, zilele mele in ale tale vor curge!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mary68 spune:

Da ! Este minunat sa ai copii! trebuie sa stim sa ii crestem si sa ne bucuram cu ei!

Mergi la inceput