Diluarea lui Andrei Gheorghe

Diluarea lui Andrei Gheorghe | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

Eu am remarcat ca are mereu aceeasi invitati... si ca s-a diluat infiorator.
de ce oare? pacat.



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

din pacate, in presa, ce nu te omoara nici nu te caleste. te arunca-n banal.
plus ca in presa reprezinti interesele patronului:(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

mey mie nu mi-a placut niciodata. intotdeauna mi s-a parut extrem de agresiv si l-am ignorat fara sa-mi pese cat de destept e si ce mesaj are de transmis.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Nici mie nu mi-a placut de el niciodata. Cred ca inainte se diferentia prin vocabular, acuma ca a renuntat la vocabularul agresiv nu se mai remarca prin nimic.


Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://pg.photos.yahoo.com/ph/seirimie/my_photos

Poze de la Mot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

mie mi-a placut si inca imi mai place, asa, un pic, dar sunt de aceeasi parere cu papadie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

Mie nu mi s-a parut niciodata un om inteligent si am remarcat asta in timpul interviurilor in care intelege absolut ce vrea el din raspunsul invitatilor - mai exact le rastalmaceste vorbele. Poate s-au saturat si ei sa vorbeasca cu peretii , cine stie .

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_j spune:

cred ca s-a inspirat din activitatea lui howard stern, un dj scandalos din usa (nbc parca), care la un moment dat si-a promis ca nu va minti pe nimeni niciodata. si expunandu-si parerile intr-un mod direct si f agresiv, a ajuns celebru.

Gabici
'Be yourself. Everybody else is taken.'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

eu il admiram pe vremea cand era la radio, la "13-14 cu andrei", era ceva nemaiauzit la noi si stateam cu urechea lipita de radio in ora aceea. Apoi i-am pierdut "urma", perioada cand il ascultam eram acasa in CIC cu fetita cea mare. Cand am auzit insa ca intra in televiziune m-a dezamagit. Nu inteleg de ce uneori pe oamenii de radio, dupa ce intra in televiziune ii "paleste" banalul. Sigurr, sunt si exceptii.

Acum nu mai apuc de o vreme buna sa-l urmaresc...

Aaa si a mai fost faza cu drogurile, care l-a pus putin in umbra, nu?

Mihaela si fetele mele

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii,Alina ,calatorii,1,2,3,4



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Mi-a placut la nebunie cand facea 13-14 cu andrei la profm. Ma distra stilul lui, felul cum isi provoca interlocutorii.
Mi-a cazut in dizgratie cu mult inainte de a parasi radioul pentru a se indrepta spre televiziune. A avut o emisiune in care a sunat un barbat si a zis ca el are sida si se culca cu multe femei fara sa le spuna, si ca vrea sa imbolnaveasca cat mai multe. Atunci tot "forumul" lui gheorghe a sarit sa-l determine sa il denunte la politie pe tip. Dar el, po' sa zic mogulul , a fost de neclintit si a invocat legea nescrisa care zice ca un ziarist nu-si dezvaluie niciodata sursele... yeah right
Si din ziua in care l-am scos de la inima am banuit ca va ajunge un anonim pe care pustii de peste 10 ani n-o sa-l stie nici dupa nume, nici dupa figura, nici dupa nimic...

Andreea mamica lui Filip Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_80 spune:

Ba tocmai, ca mi se pare ca AG si-a pastrat stilul, ca nu a adus nimic nou, si drept urmare publicul (fidel sau nu) s-a plictisit. El a devenit celebru prin maniera lui agrsiva si socanta, dar repetata la nesfarsit pe diverse canale media, socul si-a pierdut din putere, sau poate ascultatorii din sensibilitate.

Mie una nu mi-a placut niciodata (o impolitete venita chiar si din partea unui om de geniu - nu e cazul lui AG, desigur - tot impolitete ramane, si imi displace). Insa analizandu-l sub forma de produs mediatic, ma asteptam de mult la o schmibare, o relansare din partea lui.
A fost norocul lui ca a prins un moment bun in care sa apara.
Cred insa ca omul atata a putut, atata a dat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yank spune:

Din nefericire a suferit(ca multi altii) de vedetism prematur si din acest motiv s-a certat si cu Sarbu,si a plecat din ProFm ,unde era dorector deja,facea ce il taia capul si i se acordase mana libera.De la plecarea lui si Profm-ul a scazut ca cc cota de piata si nici Gheorghe nu si-a mai gasit locul.Oricum,cazuri de astea sint multe,nu e nici primul nici ultimul care se pierde inainte sa insemne ceva!

Mergi la inceput