Shakira vine la Timisoara!!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andra_ spune:

Desi au trecut deja 2 saptamini, sa va scriu si eu o opinie post-concert si dupa ce l-am vazut si pe Robbie Williams la Budapesta e drept:

- o mitocanie crunta faptul ca au anuntat ca va incepe concertul la 20:00, iar el a inceput putin dupa 22:00..... Dupa stat 2 ore jumate in picioare imi venea sa bat pe cineva si clar n-aveam o dispozitie prea fericita. La Robbie au zis ca incepe la 21:00, la 21:00 punct a inceput
- ea a fost fr. prietenoasa si a cintat divin
- sunetul a fost prost, aproape tot concertul i-am auzit pe niste cretini care comentau in spate, ceea ce nu e ok la un concert pe stadion...
- ecranele au fost post puse, m-am chinuit permanent sa vad si eu ceva...Iarasi, la Robbie acestea au fost puse pe vertical si s-a vazut fiecare gest si fiecare grimasa facuta
- ne-au vindut bilete in tribuna, dar in rindul 2 in spatele wc-urilor ecologice Noroc ca am putut intra pe gazon, ca altminteri le ceream banii inapoi
- una peste alta, nu se compara un concert in Romania cu unul in afara, nici nu vreau sa ma gindesc cum o fi in state, unde e tara concertelor...

pup u,
Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Propun schimbarea titlului subiectului in "Shakira a fost la Timisoara"...

Oana mami de Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput