Mamici casnice (56)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elena_oona spune:

Dana si fetita mea m-a auzit pe mine ca-l strig pe nume, pe sotul meu,si a inceput si ea sa-l strige pe nume.Dar il striga numai cand ma aude pe mine.
Poate daca-i explici un pic, ca nu frumos sa-l strige pe tata pe nume, ca trebuie sa-i zica tata , ca el e mic....poate intelege .Oricum sunt multi copii care-si striga parintii pe nume, deci nu e nimic naobisnuit!

Elena & bebe Manuella 1 an si 7 luni (16.10.2004)

"Good parents give their children Roots &Wings. Roots 2 know where home is, wings 2 fly away & exercise what's been taught them. "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

Mai fetelor,ati adormit si voi cu copilasii vostri??

Dana cu Paul (8.09.2000)& Ana Maria (6.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Acum a adormit Liviu si ma enerveaza ca da cineva cu bormasina si parca imi vine sa ma duc la usa lui. DAr blocul are 10 etaje si tre sa bajbai pana gasesc asa ca incerc sa ma calmez.


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! Liviu - desene si picturi noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

neata.
am intrat sa vasalut.
nu pot scrie romane.
e copila u ochii pe mine
stati sa o duc la scoala si revin ca nu poci fara voi

ange,mamica de 2 ori

foto
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

Lucia,exact aceeasi faza am patit-o si eu mai inainte,numai ca ala batea ceva,si la mine blocul e tot de 10 etaje asa ca....totusi vad ca a incetat

Dana cu Paul (8.09.2000)& Ana Maria (6.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Io am venit sa ma invoiesc pentru ca azi am dibuit pe site-ul primariei un post de inspector.Concursul e vinerea viitoare si e asa de mult de invataaaat .Profit la maxim cand doarme Stef si mai intru mai des cand e ea prin zona.

Sa fiti cuminti si sa-mi tineti pumnii sa invat si io mai cu spor, daaaaa?

Va pupezez.

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,4 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Am revenit...

Am facut cumparaturi si am facut si de mancare.Da' numai pentru Robert deocamdata.Am facut o ciorba de zarzavat,cu care i-am linistit pe amandoi,si pe asta mic si pe al batran. Am incropit si felul doi pentru Robert,dar pentru noi...pauza.Am luat niste ciuperci proaspete.Imi dati niste idei? Plizzz...

Cami,nici noi....



Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Gerogi spor la invatat si bafta mare!Mariussmic baga si tu o pizza la tava! alta idee n-am


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! Liviu - desene si picturi noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

Miha poti face ciuperci cu smantana

Dana cu Paul (8.09.2000)& Ana Maria (6.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

Lucia...mie mi se pare ca Liviu seamana cu amandoi,poate un pic mai mult cu tine,doar e baiat!

Georgi spor la invatat si sper sa ai mult noroc!

Dana cu Paul (8.09.2000)& Ana Maria (6.09.2004)

Mergi la inceput