clinica buna pt. Papanicolau si colposcopie

clinica buna pt. Papanicolau si colposcopie | Autor: lilina

Link direct la acest mesaj

fetelor,
pt.ca tot am auzit diverse intrebari legate de testul Papanicolau si colposcopii
va recomanda clinica Micomi - langa maternitatea Giulesti, pt.str.Alizeului (e o vila cu 2 etaje, pe colt, la capatul strazii)
la dr.Mihaela Badea - e super buna pe asa ceva,

mie mi-au recomandat-o mai multi medici
si am observat ca multe cabinete de ginecologie care recolteaza
pt.Papanicolau trimit "mostrele" la acest cabinet pt.analize

dr.Julea lucreaza la laboratorul Micomi si in Municipal si e super cautata (ea lucreaza biopsiile !!!!)

si nu va mai panicati asa de repede
fiti optimiste si faceti-va testul Papanicolau in fiecare an
si asa nu veti avea parte de emotii

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mella77 spune:

Si eu merg la dna dr badea si sunt f multumita. in afara de faptul ca este un dr f bun, este si o persoana extraordinara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaxeni spune:

Fetelor,nu vreau sa fiu rautacioasa,dar postarile voastre au un aer publicitar.E foarte interesant ca amandoua sunteti membri noi si laudati o clinica particulara.
Pe forumul acesta recomandarile vin la cererea unor membri iar voi apareti asa deodata si recomandati cu caldura ,cumva exagerata, un medic si o clinica particulara.


In momentele grele trebuie sa gasesti ceva sa te motiveze sa mergi mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Steluta spune:

Si eu subscriu la cele spuse de fete mai sus. Dr. Badea este o profesionista, si dupa cum a recomandat-o medicul meu ginecolog, este cea mai buna dr. pe probleme de col din tara.

Nu este vorba aici de nici-o reclama mascata. Veti vedea ca aproape la toate subiectele despre colposcopie si Papanicolau, fetele o recomandau pe dr. Badea.



Steluta 37s+.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

stiu ca a sunat a reclama
dar nu asta a fost intentia

am vazut atatea subiecte despre probleme legate de colul uterin
incat mi-am propus sa ajut (gratuit) printr-o simpla informare
pe orice are nevoie de asa ceva

eu trec printr-o perioada super grea
sunt insarcinata si am probleme cu colul
si tare as fi vrut ca la inceputul problemei mele
sa am si eu parte de astfel de informatii
dar nu a fost sa fie...

a fost doar o recomandare si nu o reclama
avand in vedere ca este o clinica destinata persoanelor cu probleme !!!!!!!!!!!!!!!!

sper ca am fost inteleasa
si nu am ofensat pe nimeni

multa sanatate !!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty_nic spune:

si sustin "promo"-urile fetelor de mai sus. Eu am ajuns la Clinica Micomi si la Dr. Badea trimisa de medicul meu si nu am regretat deloc. Am ajuns la dr. Badea cand eram in pragul diperarii si am plecat de la ea deja alt om. Dupa venirea rezultatelor si interpretarea acestora deja nu mai aveam nici o grija. Intelesesem ca oricat de grav ar fi exista solutii si rezolvare.
In afara serviciilor care sunt de o foarte buna calitate, doamna emana si o atitudine extrem de linistitoare si calmanta. La orice nelamurire gasesti raspuns, nu se grabeste sa te dea afara din birou ca sa "bage" ate pacienta...
Recomand cu caldura clinica respectiva.

Poze
Viata nu se masoara cu numarul de respiratii pe care le aveti, ci in
momente care iti taie rasuflarea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

in cat timp vin rezultatele la PAP?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaxeni spune:

Mai fetelor,nu dati cu rosii.Eu nu am contestat profesionalismul
d-nei doctor si calitatea serviciilor la aceasta clinica,doar m-i s-a parut putin ciudat subiectul.

In momentele grele trebuie sa gasesti ceva sa te motiveze sa mergi mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

Subscriu! D-na doctor Badea este o persoana deosebita. Eu am ajuns la ea printr-o prietena si am numai cuvinte frumoase de spus despre ea.

x

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Ciudat, foaaarte ciudat!
Din 6 posturi de sustinere, 4 apartin unor nou veniti (sub 10 mesaje adica). Se pare ca asta e clinica preferata noilor veniti pe DC.

Si totusi, de ce nu raspunde nimeni la intrebarea in cat timp vin rezultatele? Ma intereseaza si pe mine.



Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

quote:
Originally posted by aurelia1278

Ciudat, foaaarte ciudat!
Din 6 posturi de sustinere, 4 apartin unor nou veniti (sub 10 mesaje adica). Se pare ca asta e clinica preferata noilor veniti pe DC.

Si totusi, de ce nu raspunde nimeni la intrebarea in cat timp vin rezultatele? Ma intereseaza si pe mine.



Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an



Aurelia, multumesc, am crezut ca-s invizibila.

Mergi la inceput