Anjelina Jolie si fetita sunt bine

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

anistoana se imbraca in negru de mica- dupa propriile declaratii.
aniston -desi imi place- imi lasa impresia unei frigide egoiste care nu are chef nici de sex nici de facut prunci care sa-i strice silueta

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

quote:
Originally posted by liris

mie imi place de ea cum arata, dar ptr mine, caracterul ei nu face doi bani. pina una alta a stricat o casnicie ... buna rea, cum era.
si cum frumusetea e trecatoare, angelica sucks!





pai na, pacatul ei e ca a stricat o casa ( desi brad sustine ca era despartit de aniston cand s-a combinat cu angelina). Totusi daca ne gandim la cate a facut pt orfani, refugiati, femei sarace, copii care nu au acces catre informatie etc etc , n-as numi-o chiar pacatoasa. Macar pt faptul ca a salvat 2 suflete Zahara si Maddox cred ca Dumnezeu o iarta ca "si-a bagat coada" intre 2 oameni care oricum urma sa se desparta

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

fetelor..eu zic sa nu ne apucam noi sa o judecam..ca are cine sa o judece..nu credeti???

multe poze
HAI DINAMO!!!!

Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

quote:
Originally posted by michelle7

aniston -desi imi place- imi lasa impresia unei frigide egoiste care nu are chef nici de sex nici de facut prunci care sa-i strice silueta




o fi, de nici pe vincent nu a reusit sa il faca fericit. vad ca atrage barbatii in voga de la holiud da' nu prea stie sa-i tina langa ea. de-asta citeam io star, ca sa am ce sa scriu pe forum





"Men always want to be a woman's first love; women have a more subtle instinct: what they like is to be a man's last romance."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

ati vazut-o pe aniston in interviuri in ultima vreme? ce zambet fals si privire dispretuitoareo-suspicioasa abordeaza? ori e o forma de aparare ori se crede regina hollywoodului ca altfel nu-mi explic. Oricum Vince Vaughn e numa` bun pt ea . L-ati vazut ce slaninuta abordeaza in the break-up? e grasun si roz si paros. da-mi plac ochii lui....

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

mey , cica cupiii fetitze seamana cu tatii...acuma , io din cate am vazut aia mica seamana numa' cu ma'sa...creka a facut-o singura !!

ei, ma incurajez si eu ca sa nu fiu geloasa ca mi l-a furat pe Brad

Oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

auziti dar in ce poza ati vazut ca seamana cu angelina? ca eu am vazut doar poza cu cei doi aplecati asupra copilului si nu poti sa-ti dai seama de acolp decat ca are gura lu` masa

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

ce sa spun, sa le traiasca bebitzul si sa fie fericit!

Elise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

michelle , am vazut-o la stiri la pro tv! e leit ma'sa!

Oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amarantina spune:

quote:
Originally posted by michelle7

ati vazut-o pe aniston in interviuri in ultima vreme? ce zambet fals si privire dispretuitoareo-suspicioasa abordeaza? ori e o forma de aparare ori se crede regina hollywoodului ca altfel nu-mi explic. Oricum Vince Vaughn e numa` bun pt ea . L-ati vazut ce slaninuta abordeaza in the break-up? e grasun si roz si paros. da-mi plac ochii lui....

Michelle




Nici eu nu pot s-o sufar pe Anistoana. Da' asha cum e ea de anorexica la 45kg sau cat o avea, se potriveshte de minune cu ciumpalacul ala de Vince monkey.

Mergi la inceput