Anjelina Jolie si fetita sunt bine

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

Dana nu-mi vine sa cred ! Merci mult

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kittie spune:

dana !!!!

ps : vazutaratzi miracolu alaptarii???



, mami de ( 13oct04 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca tanasica spune:

io nu pot s.o sufar pe angelina...e singura femeie de care a zis barbatu.miu ca.i place...bineinteles in afara de mine (pe care de altfel ma adora!)...ma tot gandesc ca.i imposibil sa o intalneasca...dar tot nu pot s.o sufar...

Anca si Alexandra (10 nov.2003)

poze:
http://community.webshots.com/user/alexandra_ioana

FOARTE IMPORTANT:
http://www.maap.ro/images/afis_gv.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

Dana multumiri nenumarate!
Tocmai am vazut si la stiri o poza de-a copilului, daca e pe bune.........e leit Angelina! Daca e trucata.....rusine!!!!!

Anka si Ubitu (26.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kittie spune:

quote:
Originally posted by anca tanasica

io nu pot s.o sufar pe angelina...e singura femeie de care a zis barbatu.miu ca.i place...bineinteles in afara de mine (pe care de altfel ma adora!)...ma tot gandesc ca.i imposibil sa o intalneasca...dar tot nu pot s.o sufar...

da'la un trio , nu te-ai gandit? jtiu io unele care l-ar lua pe bradutz la o plimbare



, mami de ( 13oct04 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

off topic (sau nu)

http://www.waleg.com/videos/archives/003917.html

Videoclipul piesei lui Paris Hilton

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aida_o spune:

Mie-mi place Angelina la nebunie. Si-mi place si ce face, desi unii fac misto de ea, cum ca vezi Doamne, s-a pus ea pe adoptat tot felu' de orfani de parca asa o sa salveze lumea. Iar de Brad imi place numai de cind s-a cuplat cu ea. Inainte era genul macho man, acum e barbatu' de casa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

Inainte era genul macho man, acum e barbatu' de casa

Adica cand era casatorit era barbatul macho? sau inainte de cei 5 ani petrecuti cu sotia?

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

mie imi place de ea cum arata, dar ptr mine, caracterul ei nu face doi bani. pina una alta a stricat o casnicie ... buna rea, cum era.
si cum frumusetea e trecatoare, angelica sucks!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

imi place cum arata tipa, e bine ce face, da' zau ca am ramas cu o impresie proasta cand pe covorul rosu venise la brat cu un rocker, pareau amandoi drogati si au inceput sa zambeasca tamp in fata camerei si sa spuna ca ei tocmai facusera sex in limuzina. nu'sh de ce asta o fi motiv de lauda. astfel, mai tare o compatimesc pe aniston, ca parca prea socata a fost de despartire. o aratau astia prin reviste de scandal si spuneau ca e in doliu ca se imbraca numai in rochii negre.

io sunt curioasa cum o sa arate fetita cand o sa fie mare, ca a avut gene bune.



"Men always want to be a woman's first love; women have a more subtle instinct: what they like is to be a man's last romance."

Mergi la inceput