cat de des faceti dragoste?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ymcar spune:

Ce-i aia?!

My life stinks

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gogosar spune:

Cam de 4-5 ori pe saptamana.
E adevarat nu avem inca copii,dar totusi suntem impreun ade 8 ani...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katie spune:

quote:
Originally posted by elena_oona

Nu pot sa fac o medie , dar cred ca de 3-4 ori pe saptamana.Depinde .....Dar acum cu mondialele nu mai stiu [:d].
Ar trebui sa faci un subiec:sexul inainte si dupa mondiale

Elena & bebe Manuella 1 an si 7 luni (16.10.2004)

"Good parents give their children Roots &Wings. Roots 2 know where home is, wings 2 fly away & exercise what's been taught them. "



Am primit asta pe mail zilele trecute si se pare ca se potriveste de minune aici...

Daca pentru o problema exista solutie, atunci n-ai de ce sa-ti faci griji. Daca pentru o problema nu exista solutie, grijile sunt inutile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gogosar spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

quote:
Originally posted by katie

quote:
Originally posted by elena_oona

Nu pot sa fac o medie , dar cred ca de 3-4 ori pe saptamana.Depinde .....Dar acum cu mondialele nu mai stiu [:d].
Ar trebui sa faci un subiec:sexul inainte si dupa mondiale

Elena & bebe Manuella 1 an si 7 luni (16.10.2004)

"Good parents give their children Roots &Wings. Roots 2 know where home is, wings 2 fly away & exercise what's been taught them. "



Am primit asta pe mail zilele trecute si se pare ca se potriveste de minune aici...

Daca pentru o problema exista solutie, atunci n-ai de ce sa-ti faci griji. Daca pentru o problema nu exista solutie, grijile sunt inutile.



tulai doamne ce blonda is, da' blonda blonda! si eu am primit chestia aia pe mail si zau dac-am inteles ce vrea sa spuna! acum m-am prins, thank you katie! asta pentru ca sotul meu nu e fan fotbal, nu se uita never la meciuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tasia spune:

Pt k am un barbat cu un apetit sexual mare, si doar pt mine de cel putin 2 ori pe zi inainte sa fiu in luna a 5 de sarcina. Din luna a cincea pana astazi de 2 ori pe saptamana

39 +
pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

O data la 2 zile si anii care au trecut de cand suntem impreuna (12 la numar) nu au nici o legatura.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si 13+ album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

cam o data la 3 zile,dar se mai intampla sa treaca si o saptamana...nu mai mult.asta de cand avem copilul,care ne mananca ficatii,sunt mereu obosita.suntem impreuna de 6 ani...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marutz spune:

Pai depinde.. acum ca avem un semestru greu la facultate si ne vedem numai seara la culcare, asteptam weekendu ca sa ne mai giugiulim, ca in rest Nema.. :( Cand eram mai liberi cu scoala sau in vacanta, se intampla cam o data la 2 zile (in medie). Oricum, eu's tinerica si casatorita de 2 ani, inca mai astept maturitatea sexuala si acel libido special
Ciao!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crykett spune:

Cind apucam ca pia adorm copii adormim si noi

cristina de Antonio 20-11-2006 Andrei 31-08-2004 POZE

Mergi la inceput