Lavinia Milosovici a primit sprijin la Surprize :)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Caroline spune:

quote:
Originally posted by desprecopii

Caroline, eu cred ca o emisiune de acest gen are si ceva pozitiv. Da un exemplu de urmat. Si asta nu e ceva de ignorat - la o tara atit de putin solidara ca Romania. Eu sunt de parere ca o fapta buna poate naste si alte gesturi frumoase, ca un joc de domino. Si mai ales, poate demonstra oamenilor ca, impreuna sunt puternici.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.



Bine ar fi sa fie totul roz...

Lavinia a fost o mare campioana si merita mai multa grija...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hanuska spune:

Acum am aflat si eu , multa sanatate micutei!

In viata nu e important sa ai carti bune, ci sa le joci bine pe cele pe care le ai. Josh Billings

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Akella - imi pare tare rau de fetita ta. Sper sa fie totul bine, dar medicii care fac asa ceva ar trebui sa suporte consecintele. E inadmisibil sa faca asemenea greseli, oamenii sa se chinuie, copii sa sufere si vinovatii sa mearga mai departe.

Daca eu imi amintesc bine Lavinia a nascut in acelasi spital cu mine, chiar in perioada in care venea pe lume si Spiridusul meu. Eram insa asa de turtita dupa nastere - tot cezariana - incat imi amintesc doar vag ca povesteau infirmierele ceva despre Lavinia si ca ar fi fost probleme ... chiar imi pare rau ca nu mai imi amintesc ce si cum. Din fericire eu am avut noroc de un doctor extraordinar...

Mamica de spiridus

Poze cu Loriana





Mergi la inceput