Ce parere aveti de MONICA GABOR si IRINEL COLUMBEA

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carola spune:

quote:
Originally posted by Oana

Pai cum, o sa faca Monica si copil si facultate in acelasi timp? Wow.

Oana si Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul



voi mamicile...cat va doare de grija altora...

Bau!
"Pentru orice femeie exista un barbat care s-a saturat sa se culce cu ea" Alfie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carola spune:

quote:
Originally posted by Tzuni

Daca s-au bucurat atat de mult cand au vazut rezultatul testului de sarcina, eu cred ca e vorba cu siguranta de dragoste la mijloc. Acum, parca vad altfel lucrurile. Daca se doveste ca e intr-adevar dragostea cea care-i uneste, le iert toate prostiile!
Sa aiba un bb sanatos !

Acu sa facem pariuri: cat credeti ca va dura mariajul?



Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos





cu ultimul mesaj ai stricat toata marinimia ta.

Bau!
"Pentru orice femeie exista un barbat care s-a saturat sa se culce cu ea" Alfie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Cine a stricat Tzuni???
Ea s-a maritat si a declarat la cateva minute dupa ca "nu e ceea ce isi doreste"???

Un astfel de pariu este absolut firesc, avand in vedere nefirescul situatiei.





www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Cititi si aici:


http://www.clujeanul.ro/articol/ziar/cluj/oul-lui-columbeanu/11353/20/




Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

eu am urmarit secvente de la nunta...si sincer vb. am vazut 2 oameni emotionati, care vor avea un copil... nici pe departe vreo atitudine grandomana.
El se vedea clar ca o iubeste - lucru bun, daca stau sa ma gindesc cati cu banii lui au o atitudine blazata si plictisita de genu' "le-am trait si le-am vazut pe toate, nu ma mai impresioneaza nimic".

Foarte frumos din partea lui ca poate sa iubeasca o pustoaica asa, din tot sufletul.





Elise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

A fost un eveniment plin de iubire, are dreptate Elise, toti invitatii aflati la a treia varsta erau indragostiti lulea de insotitoarele lor aflate la prima tinerete. Atata iubire pe mp nu am mai vazut niciodata si cred ca asta a fost si motivul pentru care s-a dat la tv Aproape ca nu mai conteaza ca cetateanca Monica Gabor era insarcinata cand dadea tezele semestrului 2, noi o iubim si o invidiem in egala masura. Cel mai mult ii invidiez sandalele de mireasa, la urmatoarea nunta musai sa am si eu o pereche la fel, fara toc, marimea 41, unde-s vremurile cand printesele purtau corset ca sa ramana mici si delicate? Bine ca s-au dus!

Nu certati copiii cand viseaza!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


Dar oare pustoaica il iubeste la fel de mult?
Oare acest Irinel ar fi atras-o si daca nu avea bani,masini,nu i-ar fi oferit o viata ca in povesti?
Fata asta e desteapta,stie ea ce stie;Vrei sa ai succes,putere,bani cauta-ti o trambulina.
Sa speram ca si ea intra in categoria de "agatatoare" inteligenta care stie sa se foloseasca de influenta si banii sotului intr-un mod constructiv ca de ex:Janine
La polul opus as situa-o pe Victoria Beckam care in afara de a-i cheltui banii sotului nu face nimic util.
Oricum o apreciez pe Monica deoarece isi doreste sa fie mama la o varsta asa de frageda.


Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

craciunitza, luna75, probabil nu: probabil ea nu-l iubeste, si nici restul insotitoarelor nu-si iubesc "companiile" care au atins juma de secol.
Dar...ei, da.
Si asta chiar nu conteaza?

Mie mi se pare ca asta nu e un sentiment de dispretuit indiferent de faptul ca se manifesta unilateral si fata de un personaj mult mai tinar si mai aratos... e firesc sa fie asa.

Hai sa fim sinceri: citi barbati care ar putea sa aleaga ar opta din iubire pentru o femeie de 50 de ani in defavoarea unei pustoaice?

Poate pentru gura lumii...dar in particular sigur ar prefera tot ceea ce okii vad, inima cere.

Elise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

mai ,dar de Amalia si Ilie Nastase de ce nu va luati?
tot asa mare diferenta de varsta e si intre ei,Amalia a fost la fel de saraca ca si Monica....
atunci?
si dupa cum vedeti casnicia lor rezista cu succes.
ca sa nu mai vb de Michael Douglas si Catherine. tot asa s-a spus si despre ei ,ca sigur nu vor ramane impreuna, ca ea il foloseste si bla ,bla ,bla.
timpul a dovedit ,ca au o casnicie trainica si fericita ( cel putin asa pare).

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput