Ce parere aveti de MONICA GABOR si IRINEL COLUMBEA

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns april spune:

parerea mea:

serbari gradi

www.babiesonline.com/babies/a/andrada/" target="_blank">puiut de om

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capra cu trei iezi spune:

mie imi pare rau ca nu sunt eu in locul ei.(dif de varsta ar fi mai mica)ca si diferenta de inaltime.
dar sincera sa fiu, nu mi-ar placea ca fata mea sa fie in locul ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CARMENS2 spune:

quote:
Originally posted by daniela_b

Dintre toate lucrurile ( si sint multe!) care ma enerveaza cind ma uit la televizor, cel mai rau e ca din cauza acestui tip de emisiune si nu numai, multe dintre fetite nu mai vor azi sa se faca doctorite ci fotomodel sau cintareata sau gagica de boss si multi baietei doresc sa devina fotbalist sau hip-hop-er sau, in cele mai negre cazuri, manelist!
Desigur, eu pot sa ocolesc sa privesc aceste balti cu noroi (le-am numit aici pe emisiunile tip "Iri+Moni se plimba, lumea se uita la ei cum se plimba, hai c-a mai trecut o seara plictisitoare!") dar ce ne facem cu cei care sint distrati de asemenea emisiuni (si sint mult prea multe!!!!!PREA MULTE!)
Unde sa protestezi? Unde sa scrii? Si daca o faci, cine te baga in seama?
Oameni buni, nu va mai uitati la asa ceva si invatati si pe altii sa nu o mai faca! Doar cu ignoranta urmata de scaderea audientei aceste emisiuni dispar...
Din pacate, ele continua sa faca valuri pentru ca si daca protestezi, tot o reclama buna e pentru ei.
Asa ca daca va doriti ca aceste subculturi sa dipara, ignorati-le!
Va rog!

Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii



felicitari pentru comentariu,ai dreptate...

http:photos.yahoo.com/elenacarmen20022003

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect. Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capra cu trei iezi spune:

daniela, eu ma indoiesc ca emisiunile de acest tip vor disparea curand.in ultimul timp au aparut ca ciupercile dupa ploaie...si vorba ta, cei mai influentati sunt copiii care vor sa se faca fotbalisti si fotomodele...cum sa il determini pe copil sa invete si sa citeasca mult cu astfel de modele? grea viata cea de parinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

am rezistat cateva minute la una dintre emisiunile "made by MG"...nu ai ce sa vezi, e pierdere de vreme, momente penibile de tacere si discutii sterile, nu stiu de ce continua, oare au audienta? m-as mira...

despre ei 2...nu simt absolut nimic, dar absolut nimic...

Teodora D. are dreptate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

...io am senzatia ca astia doi se plictisesc in casa aia mare. Sunt atat de mici...si de insipizi....n-au ce sa-si spuna...e goala casa, desi sunt ei in ea!


Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

Ha, mie mi se pare o emisiune draguta !
Fie pt ca ai de cine sa razi... fie pt ca esti curios cam cum sunt petrecerile prin Saint Tropez... fie ca ai motive nostime sa pui pariuri deocheate cu sotul tau ("pariu pe-un whisky/sambucca, ca astia nu prea se-ntalnesc in dormitor?") ...fie ca ai ce comenta savuros a doua zi cu colegii la birou
Una peste alta, MG se pricepe mai bine sa fie pipitza de Columbeanu decat sa semneze emisiuni TV. Zic io ...

PisiX

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau2toma spune:

Nu stiu de ce sunteti asa de inversunate pe aceasta emisiune ?De fapt ce nu va place la acest cuplu? Ca ea este prea tanara ? Nu sunt singurii in postura asta . Mai sunt si alte cupluri cu diferente mari de varsta . Sau poate deranjeaza ca Iri are cu ce sa-si intretina iubita?Este problema lor daca se iubesc sau nu si nu cred ca parerile noastre sunt f importante in viitorul relatiei lor .Pe mine de fapt ma deranjeaza f tare cand aud mai pe toata lumea ca-si da cu parerea despre Moni si Iri si ca nu se uita nimeni la emisiunea lor ,dar ia uite cum de fapt stie toata lumea ce este in casa lor si cum comenteaza pe seama lor ! La toti ne vine sa vomitam cand auzim de aceasta relatie .De ce oare ?Ca eu una nu vad nici un pic de scarba pe fata Monicai la atingerile lui .
Deci sa revin la subiect ,da imi place emisiunea si spre deosebire de altii eu recunosc ccc ca ma uit la emisiune .Si imi place si de cei doi pt ca sunt plini de viata .

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crista-s spune:

si continuare la ce a scris Oana
"Irinel Columbeanu si Monica Gabor au, de putin timp, propria piesa."...sursa ( si melodia):www.evenimentulzilei.ro/article.php?artid=263838" target="_blank">aici



Cristina


"Quando vuoi davvero l'amore lo troverai che ti aspetta."

Mergi la inceput