Mamici casnice (41)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Pai daca sotii se uita la meci...
Scriem si noi aci.

Da Gegea de-aia-ti zic ca nu ai vazut inca nik..io am zis ca pana la 1 an mai cresc 5 unul langa altul.Dar pe urma...
Tocmai asta ziceam si io.Ma enervez ca face una , alta, dar pe urma ma gandesc si-i multumesc lui DD ca e sanatoasa.



Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Gargaritza bun revenit si sa nu mai pleci niic tu nici celelalte fete care au lipsit (inclusiv io)
Dana hai ma ca tinem pumnii si zilel urmatoare ne zici cand mai ai vizionari si noi hipnotizam de la distanta cumparatoru' si-i indreptam deshtele catre buzunar si pix. Bafta in continuare

Ma cu meciu' io i-ma zis la inceput ca o sa fie 2-1 pt Sevilla si n-a vrut sa parieze scor exact (ca noi si pariem sume f mici) acum e 2-0 si asteptam finalul.

Cu conferinta ce se mai aude? Nimic nimic dar maine e joi, bagam mandatele pana sambata au ba?

Si cu copilasii ingerasii.. hehehe eu am o perioada mai optimista dart fiind ca gogoasa a inceput sa vorbeasca de cateva zile de ma sparge, e pra dulce sa ma mai supar pe ea, da imi face cateodata un scandal... nu asculta, ce nu e voie f distractiv si face niste mutrite de cere bataie... si pupici, nu's pe care sa aleg. Dar tot nu ratez eu ocazia sa mai tin un puiut mic si cuminte la piept....

Hai ca va pupacesc

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

noapte buna dragelor.
ma arunc in pat ca sunt franta de la plimbare.

pe maine.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

quote:
Originally posted by osna

noapte buna dragelor.
ma arunc in pat ca sunt franta de la plimbare.

pe maine.








Sigur dormi?Ce ne minteeeee...Plateste masina de facut paine.....Spor la nani atunci.

andora vezi cum faci cu deshtele alea ca si io mi-am pus apartamentul in vanzare si suna telefonul intr-una da nu vine nici unul la vizionare . Daca stii vreo baga-ma si pe mine, ca platesc(dupa ce-l vand )



Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinquleasa spune:

noapte buna fetele ,merg la nani ca si astazi alex mi-a scos untu din mine...poate ca de aici mi se trage mie slabitu nu de la taratele mele care le pap zilnic ptr a mai scapa de kg.
nico

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


Georgi te inteleg cum e cu vanzarea,dar lasa ca tot vine cineva si-l cumpara rabdare.

geani asa nu te lasa mai fa un bb, ca eu dupa 12 ani am facut si ne lumineaza zilele si noptile impreuna cu surioara lui.

Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Si eu zic noapte buna, si sa aveti parte de vise frumoase ...
Pupici la bebici!

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

quote:
Originally posted by Dana_ch


Georgi te inteleg cum e cu vanzarea,dar lasa ca tot vine cineva si-l cumpara rabdare.

geani asa nu te lasa mai fa un bb, ca eu dupa 12 ani am facut si ne lumineaza zilele si noptile impreuna cu surioara lui.

Poze cu Lucas



Asa frate...Ca pe mine ma streseaza toata lumea sa mai fac unul repede.Neamuri , soacra...
Sa mai astepte oleaca.

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

hai ma ati plecat? Auzi 4-0 se termina meciu'''..

Georgi plateste-ma pe mine ca zilele astea imi trimit toate energiile agresive catre cumparatorii vostri sa-i prosteasca si sa scoata banu' mai rpede.
Pinquleasa zi-mi si mie ce tarate papi ca sa slabesti? ca eu nu mai am imginatie... sau mi=l dai pe Alex 3-4 zile
Termin si eu sesiunea DC ca vaz ca raman singurica pe aici. Va pupacesc si somnic usor tuturor!!!!!!!!

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Asa sa faci.
Va zic si io noapte buna.Nu ca m-as culca.Ma bag la invatat.


Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput