Clubul nurorilor (47)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

mireasa are frizuri cool?
cand apare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

da mariajul am eu
miresica imi e cunoscuta
i-am vazut pozele pe net
stiu ca mi-au placut rochita ei, umbrela si evantaiul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

am si eu mireasa mi-au placut mult costumele pt mire chiar deosebite si i-am aratat unul lui iubi care se gaseste si aici la noi asa ca ma gandeam sa ii iau unul ca ala.
si informatiile mi s-au parut utile.coafuri asa si asa.

Nunta noastra:19 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

nurori va urez o dupa amiaza placuta
j'ai termine le program
ne auzim maine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

pa pa,Nivoleta. ne mai auzim maine si sa ai o seara cat mai placuta!

Nunta noastra:19 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Gata, am revenit si eu:)

Fana bancurile sunt faine, da cu poezia aia m-ai dat gata ( o stiam si eu, da imi scapa numele autorului:)

Nico o seara faina, maine sa vi cu forte proaspete:)

voicu_bebi care e numele tau? Ca ai un nick lung, poate mi-ar fi mai usor sa-ti spun pe nume (daca vrei:)

Raza hai in Grecia ca au oferte faine. Si io ma duc si inca n-am pasaport, da ma pun pe umblat si rezolv:)

Apropo, cat dureaza sa fie gata pasaportul daca nu e facut in regim de urgenta?

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Flavia, dureaza 2 saptamani. Stiu ca tocmai si-a depus si iubi actele pentru pasaport, sa putem merge in luna de miere. Si taxele sunt aproximativ un mil (32 ron + 64,2 ron parca) trebuie platite la CEC. Daca vrei ma uit cand merg acasa si-ti zic maine zilele de depunere (nu mai tin minte programul, atat tin minte ca luni e toata ziua, de la 8.30 la 19.00). Nu te sfatuiesc sa mergi dimineata la prima ora ca e o coada...


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Alina chiar te rog sa-mi zici daca poti, ca vreau sa rezolv cat de repede, sa nu ma trezesc ca e gata dupa ce tre sa plecam:)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

OK, se face Daca mai apuc sa intru azi, iti zic azi, daca nu, maine dimineata iti spun exact programul de depuneri cereri.

Am zburat spre casa fetelor, ca mai am un munte de invitatii de asamblat si azi mi-a promis iubi ca vine neaparat cu nenea care ne face mobila.
Va pe toate, va doresc o dupa-masa placuta si ne auzim maine.

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Himmelsduft spune:

Hallo fetelor,
ieri a fost de abia marti si la voi ieri seara petrecerea in toi, nici nu ma gandesc ce o fi in weekend.
Azi fredonez si eu noua melodie de la Rosenstolz , fac prajii si va mai citesc si pe voi, asta din urma.
la fiecare.
Him



Ich bin eine Frau. Daraus ergibt sich das Geburtsrecht, bei Bedarf meine Meinung zu ändern.


photos

Mergi la inceput