Clubul nurorilor (47)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

gata gagici, am sosit si eu din delegatie. maine o sa citesc din urma, acum sunt prea obosita.

pup

marina

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Bun venit Mari! Mi-ai lipsit!

quote:
Originally posted by marinar

gata gagici, am sosit si eu din delegatie. maine o sa citesc din urma, acum sunt prea obosita.

pup

marina

pozici



La bine si la greu, STEAUA - Campioana sufletului meu!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Ihi, bine ai revenit Marina, sa ne povestesti cum a fost. Odihna placuta.

Sun multzam de "consiliere" despre Grecia, daca ai poze baga mare:)

Him ada sa te pup ca mi tare drag de tine (nu-ti mai zic motivele ca le-am zis dincolo:)

Alynutza spor la treaba, sa iasa mobila asa cum va place.

toate, ma duc sa ma ocup de barbat:)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Salutare mai pe seara cat ma mai lasa sotul sa-i fur pisiiu.
Razuco multam ca esti o scumpa si nu m=-ai uitat, eu mereu m-am gandit la tine ca am si acum in yahoo photos album cu invitatie pt tine aia inventata, super-be invitatiile, frumos rau, inimioare din alea prin colturi ii fac eu soacra-mii pe scrisori mereu, am o obsesie hihihi asa ca-mi plac la nebunie
Andreutzo sa-ti pupacesc burtica toata mare si frumoasa si pe socrosenia ursuza poate o imblanzeste puiutul scump..... desi si copchiii simt omul bun vorba aia.... Sa traiesi si sa fii sanatoasa si iubiiita
Bravegirl cum fuse la exam? Cred ca tb sa mai citesc eu din urma... ca-s aeriana rau, poate deja ai zis....
Mii de scuze dar nu am timp sa mai stau, sunteti scumpe si multe si nu va cunosc pe toate inca, dar promit sa nu mai dau bir cu fugitii asa rau.....
Pupiiiiiiiiiici duuuuuuulci!

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Neata
O zi faina va doresc! Bun revenit Andora! Daca zici tu ca nu mai fugi asa o fi?!? Ca te strig de vreo nspe capitole, dar nu-i bai....
Hai pupi pupi

La bine si la greu, STEAUA - Campioana sufletului meu!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

quote:
Originally posted by voicu_bebi

Andreea,esti o dulce si imi palce la nebunie buticuta ta,abia astept sa fiu si eu o graviduta asa cum esti tu frumoasa si sclipitoare.
dar sa stii ca soacra chiar a fost o rea ca nu a venit la nunta lu fisu chiar ca e nebuna. Bine ca soacra mea nu se baga peste noi si isi vede de treaba ei,ca altfel mi-as scoate scorpionul din mine.




Mersi frumos. Nici la noi soacra nu s-a bagat peste noi. Avea momente cvand ne intreba cand ne casatorim. Si cand i-am spus ca am stabilit data a zis ca ar fi bine sa facem numai cununia civila, ca ea nu-l vede pe fii-su mire la biserica...si alte chestii de-astea. Nu ne-a intrebat niciodata cum stam cu pregatirile si daca avem nevoie de ajutor. Tot ajutorul care l-am avut a fost din partea parintilor mei. Dar nu regret nimic. Nici iubi. Pt ca parintii mei il iubesc tare mult pe scumpul meu sot si sentimentele sunt reciproce. Asa ca nu regretam nimic, nici macar faptul ca soacra nua fost la nunta.

Andreea 27+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

Neatza
Sunt asa de obosita... tata si-a luat un alt calculator, comandat pe net, canfiguratia facuta de iubi. E bunicel. Dar aseara am stat pana la 10 ca sa ii instaleze iubi o parte din programe. Si mai are inca. Ca tata vrea de toate, si sa fie bune, si sa-l si invete sa lucreze cu unele din ele ca nu le avea pe celalalt calculator (care era cumparat din 1998 si era deja depasit)... si uite asa am stat de la 4 jumate pana seara la 10. Nu mai pot de somn. Ca dupa ce am plecat de la el a trebuit sa fac si un dus sa si mananc... Dar cand am pus capul pe perna am adormit instantaneu.
Corina cum a fost la examen?
Andora mersi frumos
Si eu abia astept sa treaca saptamana viitoare sa intru in concediu. Nu mai am nici un chef sa vin la munca.

Andreea 27+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

'mneata! Andora, saru'mana mult! cum sa te uit? Flavia, deocamdata ne multumim cu Ro... am vrea noi altceva, dar e frumos si aici...de fapt, e frumos oriunde, atata timp cat suntem aman2...
Nico, Mireasa tb sa apara... mai-iunie... k nici astia nu respecta termenul...da' acolo au coafuri superbe! eu de acolo ma inspir de fiecare data (ceea ce-mi aminteste iar de faza cu coafeza... da' eu ma duc dupa ea, k nu ma las pe mana alteia!). Brave, ce-ai facut la exam?

AMR 22 de zile pana la nunta


Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Ce vreme urata.. hai k bagati spaima-n mine cu vremea in ziua nuntii...

Aseara am fost la dansuri..e frumos...m-am vazut cu o miresica de pe DC, am hohotit k 2 "nebune"...da-i si-nvata miscarile, printre glume si rasete...am depasit 1:30 h, da' am si plecat cu o febra musculara destul de frumusik...acum mai avem sambata.. si ink o data mi-am dat seama cat ma iubeste puiu'...

AMR 22 de zile pana la nunta


Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

Flavia si fetele carora le este mai usor sa-mi stie numele,ma cheama Anca. Este un nume usor si de ce nu frumos.
Andreea este bine ca nu regreti faptul ca nu a venit si ca ai tai se inteleg bine cu sotul tau si mai ales ca il iubesc. Pe mine ma enerveaza faptul ca socrii mei nu prea vorbesc cu mine,ajuta la pregatiri dar nu prea sunt genul sa stea de vorba cu viitoare nora. soacra mea are insa boala telenovelelor,ii ziceam lui iubi odata ca trebuie sa incep sa ma uit la telenovele sa am ce vorbi cu maica-ta ca altceva nici nu zice.
Andreea,felicitari pt calculatorul achizionat de tatal tau ,noroc cu iubi ca a instalat la calculatoare de m-am plictisit eu asa cand ceva nu merge la el,are cine sa se ocupe.
Stiu de Grecia ca au oferte bune la preturi pt toate buzunarele,nu de alta dar parintii mei pleaca in Grecia prin iunie si dau 2.700.000 de persoana si ziceau ca e mai avantajos decat sa te duci la Marea Neagra.
va pup ca ma duc la facultate.

Nunta noastra:19 august

Mergi la inceput