Clubul nurorilor (47)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

iti tinem pumnii corina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Flavia am intrat sa-mi fac mea culpa pt lipsa si sa=mi primesc rosiile de rigoare.

Rezumat... dupa ce a venit caldura si stam mai mult pe afara, exceptie azi, am intrat pe DC tot mai rarut apoi am fost plecati de Paste la socrella si apoi la munte si m-am gandit ca ati uitat de mine si ca o sa dau pe aici in apropieea nuntii Razei ceea ce vad ca se intampla dar gratie Flaviei si nu mie

Urez BAFTA al examene tuturor si mai ales lui Bravegirl, fii Brave ca 5-ul conteaza si nu nota....
Razucii ii doresc inima tare si spor la pregatiri ! Cum arata invitatiile pana la urma?
A,cicel ce-ti face burticuta? Dar socrosenia? Eu tot am ramas cu nelamurirea de la nunta, cum a putut sa nu fie prezenta?????????


Noi ne pregatim intens sotul de un concediu ff muncitoresc la tzara si eu caut scheme de scuzare sa nu stau iar 2 saptamani cu bebe ca abia am reusit s-o educ nitel dupa 3 luni cu socrella din ianuarie....

Va pupic ca nu ma mai lasa maimuta, pup tuturor celor care ma mai tin minte!!!!!!!






Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

BUNA FETELOR ...SCUZE DAR AM AVUT TREABA iar am uitat capslook...ok...oricum deci muncesc pe branci...de-acum sa va citesc
camisa inteleg ca ai o mica balerinaaa!!!
Corina bafta la examen!!!
neamule am auzit ca esti creata..da poze si la neam sa vada maimutz cretz

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by andora
m-am gandit ca ati uitat de mine si ca o sa dau pe aici in apropieea nuntii Razei ceea ce vad ca se intampla dar gratie Flaviei si nu mie


Razucii ii doresc inima tare si spor la pregatiri ! Cum arata invitatiile pana la urma?
pup tuturor celor care ma mai tin minte!!!!!!!









Auzi la ea, o uitam! hallo, madam! ce-ti veni? cum sa arate? frumos! intra pe www.invitatiidenunta.ro click, colt stg sus, colectia Bod Design, primul rand, de la stg la dreapta, a 3 a! aia cu rosu, cu fundita cod 050A1! da' ale mele n-au fundite pleostite, k au avut de furk destul k m-au amanat...dak mai ieseau si-n neregula ....si in loc de verighete, pe calc am inimioare...cu initialele noastre.... place, place??? pup fata si Gogo!

AMR 23 de zile pana la nunta


Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Brave, fii asa cum te numesti! bafta la exam!

AMR 23 de zile pana la nunta


Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

quote:
Originally posted by SunSmile

Andrule haidi bre nu te mai supara pt toti. Bine ca s-a rezolvat! Mai nene...eu cred ca o sa te bat pe tine! Tu esti foarte agitata, te superi, te necajesti...si TOCMAI acum, cand trebuie sa fii cea mai fericita! Haide...fruntea sus, burtica in fatza si zambetul pe buze! Asa te vreau, ok? Ia vezi sa nu-mi superi nepotica....ca-ti dau nana(dupa ce se naste ea) Pup la fata draga si zapacita!(vezi ca-s cu ochii pe tine si te penalizez daca te mai enervezi)




Gata. Mi-a trecut si supararea si tot. Acuma vreau acasa. Nu mai am chef sa stau la munca, dar trebuie sa vina oamenii dupa salariu...asa ca nu pot pleca. Si cum sa iti supar nepoata? Ca ea e vesela. Are program artistic din nou.
Voicu-bebi

Andreea 27+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Multumesc fetelor pt incurajari!


==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

quote:
Originally posted by cherry22

Andreea, bine ca s-a rezolvat problema. Nu te mai enerva, ca nu merita si iti faci tie si bb-linei rau. Hai, fii vesela si plina de viata, ca doar afara e primavara!
fata burticoasa




Unde e primavara? Ca aici e un frig... Noroc ca m-am imbracat gros de dimineata. Si in birou am 16 grade. Asa ca la noi nu e primavara. Dar am grija sa nu racesc acuma, ca numai asta nu imi mai lipseste. Sa nu ma certati, ca am grija de mine. Si mai am o saptamana de lucru...si din 22 sunt in concediu

Andreea 27+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

quote:
Originally posted by impreuna

Andreea ai gasit inlocuitoare? Poate ai zis si am citit pe fuga:) Hai nu te enerva ca uite ai scos-o la capat, imi plce sa nu te lasi :)




Am gasit. Si acuma e langa mine si mai invata cate ceva. Azi a avut multe de notat. Ca au aparut diferite situatii neasteptate si trebuie sa te descurci.

Andreea 27+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

quote:
Originally posted by andora

A,cicel ce-ti face burticuta? Dar socrosenia? Eu tot am ramas cu nelamurirea de la nunta, cum a putut sa nu fie prezenta?????????




Bine ai revenit Burtica e mare si continua sa creasca. O poti vedea in albumul de poze. Soacra...pai uite asa nua venit la nunta. Si nici nu i-am simtit lipsa. dar nu mai are rost sa comentez. Treaba ei. Abia daca a deschis gura la o luna dupa nunta sa ma felicite pentru sarcina, dar si asta la insistentele lui iubi.

Andreea 27+
POZE

Mergi la inceput