Clubul nurorilor (47)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Nico saru'mana! Dar acum voi contati! Lasa-ma pe mine!
Andrule haidi bre nu te mai supara pt toti. Bine ca s-a rezolvat! Mai nene...eu cred ca o sa te bat pe tine! Tu esti foarte agitata, te superi, te necajesti...si TOCMAI acum, cand trebuie sa fii cea mai fericita! Haide...fruntea sus, burtica in fatza si zambetul pe buze! Asa te vreau, ok? Ia vezi sa nu-mi superi nepotica....ca-ti dau nana(dupa ce se naste ea) Pup la fata draga si zapacita!(vezi ca-s cu ochii pe tine si te penalizez daca te mai enervezi)
Neamuleeeeee???????
Mai unde-ati disparut toate???

La bine si la greu, STEAUA - Campioana sufletului meu!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Salutare,fetelor!
Eu am ceva treaba,incerc sa-i fac Georgianei o bluza pt. serbare si saptamana asta trebuie s-o termin...va citesc dar scriu mai rar!
Va pe toate si sa aveti o zi placuta!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Andreea, bine ca s-a rezolvat problema. Nu te mai enerva, ca nu merita si iti faci tie si bb-linei rau. Hai, fii vesela si plina de viata, ca doar afara e primavara!
fata burticoasa

Nico, sunt si eu pe aici, sunt cu ochii pe voi, dar, fiind la job, mai am de facut una, alta

Razuca bancul

Danuta, ce bine imi pare ca te distrezi, ca cand va veni socrela...


pup fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

quote:
Originally posted by SunSmile

Nico saru'mana! Dar acum voi contati! Lasa-ma pe mine!
Andrule haidi bre nu te mai supara pt toti. Bine ca s-a rezolvat! Mai nene...eu cred ca o sa te bat pe tine! Tu esti foarte agitata, te superi, te necajesti...si TOCMAI acum, cand trebuie sa fii cea mai fericita! Haide...fruntea sus, burtica in fatza si zambetul pe buze! Asa te vreau, ok? Ia vezi sa nu-mi superi nepotica....ca-ti dau nana(dupa ce se naste ea) Pup la fata draga si zapacita!(vezi ca-s cu ochii pe tine si te penalizez daca te mai enervezi)
Neamuleeeeee???????
Mai unde-ati disparut toate???

La bine si la greu, STEAUA - Campioana sufletului meu!!!



Sunule, subscriu (referitor la Andreiuta).



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Cami, spor la treaba, sa iasa cum vrei tu! Te pricepi la croitorie?
pup fata harnicutza

Fanna, tu pe unde esti, nu mai vii pe la noi?

pup fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Cherry,multumesc ,nu ma pricep deloc la croitorie dar trebuie sa-i fac o bluza cam ciudata,din ciorap(dres),ii tai talpile si portiunea dintre picioare pe unde trebuie sa-si bage capu',ii cos strasuri,paiete...zorzoane ca are program de balet si trebuie sa arate cat mai sclipitoare in lumina reflectoarelor,cu bluza mulata si fustitza de balerina...!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Asa cherry imi place de tine ca esti harnicutza azi:) Ma bucur ca socrii isi vad de treaba lor si de data asta n-a mai trebuit sa scoti (desi parca imi era dor:)

Sun chiar acu ii trimit un mesaj andorei noastre sa mai bantuie si pe aici, ca pe mess vaz ca nu apare:)

Andreea ai gasit inlocuitoare? Poate ai zis si am citit pe fuga:) Hai nu te enerva ca uite ai scos-o la capat, imi plce sa nu te lasi :)

Cami are Georgi balet? Ce balet, cand unde? :) Hai spor la treaba, da la sfarsit vrem so vedem si noi pe balerina

Raza

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Flavia,are serbare de ziua scolii (gradinitza ei este in cadrul scolii) iar saptamana viitoare au serbare si un moment de balet...am sa pun si poze cu balerina mea la momentul respectiv!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Saru'mana, fete, de raspunsuri! eu mai bantui si pe alt forum...de fapt, acolo sunt un fel de cap al "rautatilor", k e forum doar de mirese...

AMR 23 de zile pana la nunta


Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Ce fac gagicutele? eu sunt obosita...si simt asa un morcov stiti voi unde...nu stiu mai nimc pt examenul de azi.Dar nici nu-mi vine s ama mai uit pe cursuri.Mi s-a luat.Profu' a zis ca prezenta la examen ne asigura nota 5..asa ca nu ma agit.
Sper sa nu ne faca vreo surpriza si sa raman cu restanta..


==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput