Clubul nurorilor (47)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

neata nurori!
Alynutza,vino la noi ,ca e soare si frumos! aseara a plouat ,da' azi e super.
Raza ,ce-ti face catelul?


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

aseara mi-am luat verighetele de la gravat si asa frumoase au iesit...
saptamana asta sun dupa confirmari
surprize peste surprize

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

quote:
Originally posted by impreuna

Joce iar pleci din Buc? Vi la CJ?:) (nu sti cand vine Anca, k nu mai dau de ea?)
Sa te intorci cu bine

Va mai si eu o data :)

Flavia (sotie si mamica fericita)




Nu mai, tot in buc am treaba. La Cluj poate vin daca mergem in Apuseni vara asta. Daca ai recomandari pentru locuri de cazare in zona, ca sa putem vizita pesterile si ce e mai frumos... sa-mi zici si mie.

I plan on living forever. So far, so good

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by diadaniela

Raza ,ce-ti face catelul?




O maraie pe soacra-mea !!


Nico, in cateva zile (adik pe 15) tb sa pun si eu mana pe telefon k vad k nu se sinchiseste nimeni sa sune. Ma, frate, dak gasesti in plic faza cu "va rugam sa confirmati...bla, bla" de nu dai naibii un telefon sa spui vii/nu? Urat!
Uite, cand am sunat sa ma duc cu invitatii, mi-a venit mobilul 1,5 mil, acum va veni tot atat, k tot eu tb sa sun...

AMR 23 de zile pana la nunta

Sunt un om, care
cunoscand necazul,
pretuieste fericirea,
iertarea,
iubirea...

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Revin:)

Unde-i Nadia ca n-a mai trecut pe aici?!

Lavi hai ca esti pe ultima suta de metri. Distractie placuta la banchet, curs festiv, sa bagi poze sa ne minunam si noi:) Sa savurezi din plin momentele astea ca s-ar putea sa fie unice :)

cinta vrem poze de la petrecerea aia :)))

Alynutza iti doresc o petrecere pe care sa no poti uita:) Promiti ca ne povestesti ce si cum?
Hai ca vine si nenea cu mobila, vine si masina, o sa aveti tot pregatit pana la nunta. Si vremea.... ma incurca si pe mine, tocmai cand aveam planuri mari:)

Flor felicitari ca ati scapat cu bine de control si a fost tot in regula. Acu esti mai libera, te asteptam

Marina te-ai dus la Galati?

voicu_bebi, Nicoleta

Him si fetele, ieri mi-a adormit Sara singura (din nou) sper sa o tzina:)

Sun, Fana m-ati incantat cu povestile voastre despre Praga, stiti cum sa faceti pofta omului:)))

Raza las ca vine si bebe, poate in luna de miere ca atunci o sa fiti relaxati :)))

Si vine si la cherry si Marina si Nadia si celorlalte fete care isi doresc da nu spun prea multe pe aici:)

Andreea tu pe unde esti? Ai intrat deja in concediu sau mai ai putin? Sa ne spui sa sarbatorim:)

Hai ca am scris destul, m-am tinut de cuvant si mi-am facut temele



Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Fla, a fost ok la socri, se pare ca nu se mai baga unde nu le fierbe oala, ceea ce este un lucru bun. Sper sa-i tina cat mai mult.

Razuca, eu astept rushii pe 16. Nu cred ca luna asta va fi bb, caci nu am prea mult
Nu ma mai stresez, o sa vina cand va dori, noi il asteptam cu drag.

Sunule, esti o frumoasa!

Alynutza, ai fost foarte harnicutza. meriti un buchet de

Nico, felicitari pentru verighete! Sa le purtati sanatosi, o mie de ani!

Dana, cum te distrezi fara scorpie?

pup fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Chiar, ce o fi cu Nadia?

Andreea, pe unde esti?

Fla, ce bine ca Sara doarme singurica, pup eu pe ea de fata frumoasa!

Razuca, nu toata lumea suna pentru confirmare, poate din comoditate sau chiar nu dau importanta pentru ca se presupune ca tu stii cine va veni si cine nu. Nu fi supi. Uite un sa-ti treaca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

Bine v-am gasit nurorile mele scumpice.
Raza,hai ca mai ai nitel pana la nunta. voi faceti carduri de masa,noi vrem sa facem carduri din alea sa ne confirme prezenta ca am uitat sa mentionam asta in invitatie. na si cu barbatii astia ca si el e uituc ca si mine.
in rest stam bine , vorba vine ca mai sunt o gramada de luat.
Nicoleta,felicitari pt verighete ca le-ai gravat,noi ne-am decis sa nu le mai gravam.
va pup k eu am nitica treaba prin casa. offf....

Nunta noastra:19 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by voicu_bebi
voi faceti carduri de masa,noi vrem sa facem carduri din alea sa ne confirme prezenta ca am uitat sa mentionam asta in invitatie.




of, ce-ti veni cu Pepsicu' asta? noi am pus separat, in plic, harta+faza cu confirmarea; la harta s-au uitat toti, da' de sunat...cucu! deci nu te baza pe asta! avantaj serviciile de telefonie... asta tb trecuta la "cheltuieli inopinante"

AMR 23 de zile pana la nunta

Sunt un om, care
cunoscand necazul,
pretuieste fericirea,
iertarea,
iubirea...

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

multumesc de urari si de pupici
nu va spun ca la dat inviatia au zis ca vin 6 daca nu sunam nu aflam ca de fapt vin 2
acum imi fac copii dupa declaratia de castorie caci luni ma duc sa depun actele
alte emotii
sper sa prind ora pe care mi-o doresc

Mergi la inceput