Clubul nurorilor (47)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

eu eram la Santana- Soul Sacrifice.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Neata
O zi frumoasa, fetelor! Ne auzim mai incolo.
Pupi

La bine si la greu, STEAUA - Campioana sufletului meu!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

'mneata, fete! Him, mama, ce pupacioasa esti! Aly, te plangi k ai decupat invitatii... aseara, mi-au cazut in mana cardurile de masa...si da-i si-apuca-te! si vine puiu si se apuk si el fara sa-i zic nimic de genul "ajuta-ma"... si am stat aman2 vreo 40 de min... eu mai incet, ca-s tipicara rau.. el, repede-repede... zic, ia uite ce viteza are.. si ma opresc sa le pun pe cele impachetate, la un loc.. cand ma uit la ale puiului, 7/10 erau indoite pe dos... (k au si alea fata !) si stai si explica la baiat k nu asa se fac... si desfa-le si pune-le asa cum tb...ehe... da' mi-a placut de el!

Azi mergem la prima lectie de dans: vals vienez! L-am convins cam greu pe puiu, k vine tarziu de la munk, iar cursul e de la 20-21:30, dar...ce nu face el pt mine? Abia astept! Doar k tb sa imi dau seama cum naibii e pozitionata strada respectiva... k ma uit la mata-n calendar la harta si nimic!

Zorro e bine; aseara m-am udat pana la piele, pt k a tb sa-i mut cutia la adapost de ploaie. M-a dojenit soacra-mea k racesc si poate "behai" la nunta...

AMR 23 de zile pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Si eu pe aici!
Sunule, unde ai pus poze cu tine creata, ca vreau si eu sa te vad?

Fla, te-ai distrat bine cu musafirii?

Razuca

Him

Corina, spor la invatat!

Dana

Lavi, hai, lasa DC si treci la invatat

pup fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Si eu, si eu

Da fetelor, m-am distrat bine cu musafirii, dar sunt obosita de nu mai pot.
Si am de umblat azi prin oras da e o vreme aiurea :(
Revin putin mai tarziu, am vrut sa va salut si sa va dau cate un la fiecare.

cherry la multi ani socrului, cum a fost vizita?:)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Pup inapoi, Cherule! A, am uitat, am si alte noutati...bb ink se lasa asteptat..

AMR 23 de zile pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

aaa... ce de-a pupici de dimineata, multumesc multumesc

se anunta o zi destul de aglomerata astazi, o sa plec de la serviciu in jur de 15... tot in interes de serviciu, sa aveti spor la trebi si voie buna

I plan on living forever. So far, so good

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Joce iar pleci din Buc? Vi la CJ?:) (nu sti cand vine Anca, k nu mai dau de ea?)
Sa te intorci cu bine

Va mai si eu o data :)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

'Neata fetelor!
Asa e o vreme de urata la Cluj... zici ca e o dimineata de noiembrie, nici vorba una de mai... o ceata de-o tai cu cutitul... si eu imediat trebuie sa plec de la birou ca am de umblat pe la niste firme azi cu treburi...
Raza, stiu ce zici, insa la invitatiile noastre am avut de decupat nu gluma, ca-s facute din doua bucati care se imbina, in plus aveau ceva inimioara care trebuia decupata dupa contur si un ursuletz care la fel trebuia decupat dupa contur... de 2 saptamani tot decupam. Aseara am terminat tot ce mai aveam de taiat si am inceput asamblatul. Dar iubi nu m-a putut ajuta ca au venit niste amici de-ai lui pe nepusa masa si a stat cu ei... Nu zic ca nu-mi place cand am vizite, dar sa pici pe capul omului asa pe nepusa masa si pe la ora 9 seara...
pentru toate noricile.

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

neata nurori
termin ce am de recuperat (citit) si revin cu vesti

Mergi la inceput