Mamici casnice (40)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

pai daca-i ras si veselie... inseamna ca am nimerit bine. Si plus de asta, la voi pot sa ma vaiet ca tre sa dau cu aspiratorul,sau ca tre sa fac mancare si n-am chef si bla bla bla...Ca voi ma intelegeti nu?

si mersic de primire.

Danelutza io le asteptam pe la optimiste.Da nu mai vin.Venii io dupa ele
Adinella astept sa dai de baut, ca uite am scris.

Si acu dau si io o tura la ZZ ca ma facurati curioasa...



Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

care din subiectele de la zz mai?

hai ca bag si io ochiul pe acolo.

noapte buna!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Aoleu, am fost la ZZ.........ras si voie buna!!!
Doamne, Doamne, cata rautate!!! Asa cunosti oamenii, in situatii din astea... ii vezi cum mai reactioneaza, ce scot ...in fine, nu prea ma bine dispusara!!!

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Te apuca rasu-plansu
Acum am terminat de citit...

Adinella vin inapoi imediat.
Am o treaba importanta cu soatza





Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Georgy, imi place ca pot avea baza in tine...Deci, esti casnicuta, nu???

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Casnicuta pana in septembrie cand incepe scoala.
Mi-e dor de scoala, de copii (mari... ca de astia mici...)

E cam tarzior si sunt in urma cu somnicul.
Asa ca va pupui si ne auzim maine.
Nu te superi Adinella da?



Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

hai trezirea fetelor.ce va dau cu noaptea in cap o cafeluta saupentru uraturile de ieri.multumesc din suflet si sa fiti sanatoase si voi si piticii vostrii.
ieri nu mai aparui ca am avut musafiri,dupa amiaza soacra si seara niste prieteni.

bey dar nu prea suna bine cu banii aia trimiti asa fiecare avans a tanti aia.daca e tteapa? cum adica nu stie contul si cine e tanti aia cu care vb.Miha? si cu cine trebuia vb de nu o gasesti la telefon.
nu stiu imi dau si eu cu pparerea sa nu ne trezim ca mergem acolo si sa nu avem camere sa fie date lla altii.



oricum eu astept una bucata barbat in week sa vina acasa ca sa-mi spuna sigur cand plecam la mare sa stiu ce fac sa nu va promit degeaba.


hai ca acum fug sa-mi trezesc una bucata copkil si sa fug la dintar vb mai tarziu cand ma iintorc.

hai luati de cinstiti-va
v-ajunge?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbel30 spune:

Ei poftim ! Dupa ce ca m-am sculat cu noaptea-n cap sa citesc din urma , cand sa zic si eu "Hop" ca sunt prima azi, am vazut ca mi-a luat-o Andreea inainte ! Cum ai reusit ? Mai ales dupa ziua de ieri ? Sau abia acum te duci sa te culci ?

Puii mei inca dorm , asa ca ma duc sa le urmez exemplul...Vin mai tarziu !
Sa-mi pastrati si mie cafeluta calda in termos , va rog !

pe toate !

"Sufletul n-ar avea curcubeul daca ochii n-ar avea lacrimi..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


buna dimineata

ce fete harnice Ioana si Andreea

Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Neata si io! Vaz ca tarie si berici aveti, eu vin cu cafeiu''' si cu pepsilica si cu alt tip de bereeee Bey da nu vazui decat acum ce iconuri steliste avem , adek rapidu' ce are? ca acus tip la admini

Georgi hai ramai aici sa ne optimizezi si pe noi, si eu tot pana-n oct sunt casnicuta, dar de aici nu plec si pace.
Raalucutza mama lasa pastreaza alea ca vine si Celestina-n 2-3 anisori, mai bine zi cum e burtica, cum nasti, ce mai spune flacaul dinauntru

Fetele cu Moeciu hai ma eu daca stau o noapte ce fac, trimit toti banii pana sambata? Nu ma deranjeaza, ca tot am intrat in imprumuturi, dar vaz ca unele mai aveti retineri.... ne hotaram? Sau ne-am hotarat si sa purcedeam?
(Ma intreba cineva de indemnizatie de ce n-am luat-o din ian (flaviuta cred) pai au gresit aia de la serv dosarul si cei de la dir de munca au trimis 4 sesizari cica din care a ajuns doar a patra la mine o zi dupa ce am fost personal acolo adik in aprilie. Fusei la serv sa clarific si acum astept si sper sa primesc banii restanti in mai, daca nu iunie scrie pe mine )Inchei si va pup momentan

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput