Mamici casnice (40)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Scuze ,dar nu am reusit sa ajung la timp,am vb cu Cami si ma lamurit despre ce ati discutat.

Eu mai pun odata postarea mea, in caz ca nu ati fost atente pe pagina 5 :

"Feteleeeee liniste !!!!! ..... am sunat la moeciu am vb cu doamna si, bineinteles ca nu era acasa sa-mi dea contul in care sa depunem banutii ......mi-a zis ca avansul il putem pune prin posta rom, prin mandat postal, la adresa:

Elena Bangala
Moeciu de Sus, Principala 219
Jud Brasov


Nu a specificat o suma exacta....ci cat vrem noi ca sa poata face rezervarea...ca apoi se aglomereaza."

Eu am sunat de 3 ori...de fiecare data nu am gasit-o acasa si nu stia numarul contului. Mi-a dat alternativa cu mandatul postal....e acelasi lucru...fiecare trimite la adresa de mai sus avansul .

Puteti suna voi sa-i cereti cont-ul. Eu trimit prin mandat postal.

Ffffff important!!!!!! Pe mandat se specifica perioada dorita 30.06, 01.07, 02.07...siapoi, la interval de 3-4 zile sunati la numerele de pe site pentru confirmare

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

adica tre' sa mergem la posta si sa stam la coada pe acolo?

Intreba carcotasa!

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

super mmiha
numai ca pe mine cui ma lasati?? eu mandat postal nu pot trimite de aici
cine se ofera sa ma ajute?
fac cinste.cu "arici"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Danelutza,cum nu ai vazut mai pozele? sunt in albumul meu de la "mamici casnice"
http://pg.photos.yahoo.com/ph/mami_casnice/detail?.dir=29af&.dnm=5fb2re2.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raalucutza spune:

MARIA2MAMI multumesc frumos!

OSNA eu imi doream enorm baietel dar asa de bine m-am acomodat cu gandul ca-i fetitza .....si acum surpriza!!!!!!
DANA_CH da da.......e mai sigur fata decat ca o sa am al doilea copil....daca intelegi ce vreau sa spun!
DANELUTZA multumim..........da acum sunt pe ultima suta de metri.....
ANDORA JUR CA NU TREBUIE SA LE FURI CA LE DAU" moca".....nu de alta dar am o tona.....si sunt si alta tona de la o fosta bebelusha care acum e mai mare....ce ma fac cu toate ???nu stiu.....
SYMACO esti o dragutzica....multumesc!
FLAVIA......am ceva poze am sa le pun si am sa va anunt....si de fapt numele era CELESTIN RAUL de la inceput-ca noi am vrut baiat...si cum o fost fata am adaptat si i-am spus CELESTINA.....SI UITE CUM SE SUCIRA LUCRURILE SI ACUM E IAR RAUL SI CU CELESTIN IN COADA....nu de alta dar ii trebe la baiat si nume de sfant....
ADINELL na ca si inca ce ne-o mai facu!!!!dar sa stii ca atunci cand o spus doc ca-i fata bebelul meu mi-o facut cu ochiul ca eu eram distrusa....vroiam baiat!!!ca si cum imi spunea "lasa mami ca nu stie asta!"he he he
ANGE sa-ti traiasca copilashii si ma bucur ca la mine o fost invers!adica daca as fii stiut 8 luni ca-i baiat si acum fata as fii murit de suparare ca oricum ne doream baiat!dar pana la urma e bine cand se termina cu bine!
ALEXA,MARIUSSIMIUCasa sa dea domnul!


RAALUCUTZA37+cuRAUL CELESTIN http://community.webshots.com./user/raalucutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

fetelor, in mare am inteles. dar nu ramasese sa stringa banii una din noi si sa-i vireze pe toti odata ?
s-a mai tinut partea a doua de confe?

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

nu.fiecare depune singura banii
a scris mmiha ce si cum pe pag .6
si s-a stabilit ca depunem banii(acont-ul)sapt. asta.
pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Sunt in pauza de masa a sotului:)...

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

bey ,ce faceti/ vegetati/
veniti la ZZ,ca-i bairam!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

da mey cami, am inteles ce a scris mmiha. ziceam si io...:(
unde dana? vin si io sa "ma rid":))

alexa

Mergi la inceput