Clubul optimistelor (13)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Uite ce iti trimit eu, sa nu zici ca n-am grija de tine :)))

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

gata, nu va ami las, de azi va stresez cu mesajele mele pana o sa-mi spuneti sa mai tac.

georgi, hai mai nu fii tristuta, mie de ex imi place ploaia, e romantica. si nu ma suparai, ma alintam si eu putin.

sunule, am trimis pm.

fetele, mai vorbarete, va rog!

pupici pe botici

nunta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Vad ca acum s-a oprit...A ploat putin.
Asta este.Ma resemnez.
Da ma cam enerveaza Stefania.Cred ca azi are crize...Se joaca cu jucariile si pe urma se enerveaza pe ele....Si incepe sa tipe...
Ma striga de 15.000 de ori...Rabdare...rabdare...rabdare...
Cred ca am nevoie de o pauza.Dar ce sa fac?Unde sa o duc?
Aseara cand m-am bagat la culcare, m-am gandit pentru prima data cat mai e pana incepe scoala si o duc la camin...
Offf!

Vreau la scoalaaaaaa!!!!!



Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna optimistelor!

Sa va relatez programul meu de azi dimineata .M-am trezit la 6.45 , ca ma trezeste soarele , imi lumineaza fata, trebuie sa imi pun draperii ceva ca nu mai pot sa dorm mai mult.Pana in toamna aveam niste jaluzele negre si era asa intuneric in dormitor , ca dormeam super bine si mai mult.Eu care as putea sa dorm si pna la 10.00.
S-a trezit si nepotul pe la 7.30 si aveam liber la calculator, ca el avea de invatat, dar surpriza..nu mergea netul....si as fi venit la servici , dar nu aveam cheie...asa ca am stresat copilul...in sensul bun..l-am intrebat ce vrea sa manince...i-am facut micul dejun...apoi i-am dus fructe...apoi placinta ..a zis ca am innebunit ca ce am, dar i-a plakut ca a fost rasfatat....i-am zis ca are examen si asa trebuie.

Georgiana , sa ii tii pumnii baiatului .DA ?A stat ploia? S-a calmat Stefania?


Si eu ma vazut-o pe nasica frumoasa...sac...am primit pe mess pozele si am vb si cu ea....

Ati scris asa de mult , ca mai stiu ce si cum.

Deci va urez spor la treburi , oricare ar fi ele....o zi frumoasa !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

are momente si momente...Acum se uita la desene...acum ia bicicleta si face ture prin sufragerie...jucariile insirate ca la balamuc... se loveste de ele si tot ea urla...
I-am zis sa si le stranga...deocamdata nu da semne.
O iau sa-i dau sa pape si o bag la nani. De fapt cred ca bag si io un nani cu ea.Cred ca si vremea asta e de vina.

la Andreas si-i tin pumnii stransi.

Ia zi-mi ... a venit sefu'? Ce zice? Cum se poarta?
ai ramas datoare cu un nr de telefon.Il astept pe PM.



Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Somn usor Georgi, cred ca vei adormi tu inaintea copilului...

A venit , dar e la fabrica, si cica e cam ciufu, nu prea prietenos ( asa m-i s-a spus)....o sa vb cu el mai dupa -masa, la telefon...

Poate te sun mai inkolo....adika sigur , dar sa imi zici cand ca s-a nu trezesc copila.

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Am culcat-o pe Sara si am adormit inaintea ei :))) Da asa bine a fost, chiar aveam nevoie de un somn bun, acu sunt fresh, afara e frumos deci ma duc sa-mi rezolv si eu treburile prin oras:)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Pai nu am cum sa adorm inaintea ei, ca nu ma primeste cu ea in camera.Daca ma bag langa ea in pat incepe sa-mi zica "pa pa" adica sa plec. ea se culca singura.
Asa ca mai stau pe-aci.
De sunat nu stiu ce sa zic , ce ora ca de vreo 3 zile adoarme cam aiurea in jur de 15 15 si ceva si se trezeste pe la 18.00

Flavia hai fugi in oras sa deschid si io capitol nou si sa nu mai fii tu prima . Sic! Te pandesc io la casnice cand deschizi...

ca mai dau raite pe-aci

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Bei Georgi pe bune daca plec pana nu deschizi capitol nou sa fiu prima:) Ete asa :)))

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

da-i drumul in oras ca ai treaba, n-auzi?

Feteloooor, scapati-maaaaaa....Flavia ma urmaresteeeee...
Ajutoooor ("atol" cum zice fi-mea)

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput