Clubul optimistelor (13)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns plici plici spune:

Neata...

Sunule repede cu biciu....io's demult la munca (adica de la 8) da avusai niste treaba). Oricum, matinal asa ca tine , mai rar.

Io dc n-am poza cu maimutza creata a? rusine!!!!!

Haiosenie: aseara m-am dus sa-mi aleg vasurile de WC pt apartament pt ca ce alesesem deja de acu 2 luni se pare ca nu sunt bune caci toata productia a fost retrasa din cauza de nu stiu ce defectiuni. Asa ca daca ati vazut o nebuna in vitrina la Romstal pe Stefan cel Mare care se aseza pe toate WC-urile si se fataia pe ele sa incerce comoditatea, eu eram aia . Al meu statea intr-un colt pitit si radea de mine.

Da am ales :)

Pup la fete optimiste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Multumesc Sunule, stiam eu ca esti fata de gasca si nu ma dai la o parte!!! Astept pozele!!!
Optimistele, ce fac azi?
Eu ma simt aiurea, ca mi s-a umflat un deget(cel mare), de la o unghie incarnata, am taiat-o dar cred ca a ramas un colt care nu il vad deloc, si asa ma suparaaaaaaaaa! Ma duc mai incolo la farmacie sa ma usurez de niste bani si sa vad daca scap...
Pupici...

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

neatsa la optimiste. buey, vad ca lipseste omul cateva zile si il si uitati!

sunule, bine-ai venit! cum a fost? cand pleci la mba? sa stii ca nu te uit, trebuie sa imi povestesti despre praga, eventual sa trimiti si pozuci...

fetele la toate! sa stiti ca v-am citit. bine ati venit pentru fetele noi (fata cred, e doar plici-plici, nu?)

eu am fost sambata la un botez afara din bucuresti care s-a prelungit pana tarziu in noapte. duminica am dormit mai toata ziua, luni si marti nu m-am ridicat de la computadore ca aveam de terminat ceva urgent. m-am saturat de munca, as vrea sa ies la pensie. pentru cativa ani doar, pe la 45 m-as apuca iar de munca sambata incep examenele. daca trec de luna iunie ma declar multumita.

pupici pe botici

nunta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Ce ziceai tu Georgi? ca nu mai trece lumea pe aici?
iote-ma!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Hai neatza si de la mine.Si io m-am trezit mai demult da a venit sorella pe la mine si ne-am cafelit. Da mai beau una si de la tine Teodora

Addinel ia vezi tu mai in spate ca io chiar ieri tipam dupa tine si te intrebam pe unde umbli...

Dana vad ca trecusi.Da dupa ce venii io dupa voi...Hotomanco...Uite , de la casnice am aflat si io de fetita ta ca aici nu ne-ai zis nik. si pe tine si pe Alexandra(parca asa o cheama, nu?) Si vreau si io sa vad poze cu tine si cu ea...

Sunule vezi ma ca se ia fetele de mine ca mi-ai trimis poze numai mie. Da stii ceva? Mi-ai promis poze si cu minunatul tau sot...Si io n-am vazut nici una...Inca mai astept.

Flavia nu te superi ca am bagat nasu la voi, da? Hai sa te oftic...La mine e soare . Nu se stie pana cand...Se pare ca sunt semne ca se innoreaza. Nu vreau sa vina ploaia... ca m-am saturat...

Iri si la tine.

Io nu mai ies afara in dimineata asta ca nu am chef.Si tre sa fac mancarica(e pe foc deja)

si revin

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

georgi, verificat, vazut... cer scuze

pupici pe botici

nunta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Deci....NU te-am uitat, dah? Io de pove am pove cate ceva si pusesem si poze! O sa-ti povestesc mai multe pe mess, k sa nu acaparam spatiul. Si poate iti activezi si tu PM-ul ala! Haidi pup

quote:
Originally posted by addinel

neatsa la optimiste. buey, vad ca lipseste omul cateva zile si il si uitati!

sunule, bine-ai venit! cum a fost? cand pleci la mba? sa stii ca nu te uit, trebuie sa imi povestesti despre praga, eventual sa trimiti si pozuci...



nunta mea




La bine si la greu, STEAUA - Campioana sufletului meu!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

quote:
Originally posted by addinel

georgi, verificat, vazut... cer scuze

pupici pe botici

nunta mea




Pai vezi bre?
Te suparasi degeaba...

Flavia m-ai blestemat... ca a inceput sa ploua...

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

quote:
Originally posted by georgi75


Flavia m-ai blestemat... ca a inceput sa ploua...[/purple]

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate[/font=Comic Sans MS]

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE


Sa sti, ca la noi tocmai a iesit soarele

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:



Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput