Clubul moldovencelor de peste Prut (27)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tania21 spune:

fetelor, am mai adaugat poze - http://pg.photos.yahoo.com/ph/tshtefanescu/my_photos .

Balbina, acuma sa nu-mi zici ca-s putine!

Apropo de intilneala - vreau si io la patiseria noastra din centru!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Violetik spune:

Buna fetelor,
chiar ce-ar fi sa ne mai intilnim ( ca sa poate veni si Tania ) poate chiar miine, fiindca nu lucram. Ce ziceti?
Tania, mi-au placut pozele tale, cit si de tine. Esti ati de slaba! Te admir! Vreau si eu
Nata, sa fii mereu mindra de odorasul tau!
Doroti, ei da... am facut atunci si apoi cred ca doar azi o sa mai pot face. 2 zile m-au durut muschii de nu ma putem nici aseza. lucreaza f bine Electra asta muschii.
Lilia, insanatosire grabnica Amelutei!
Mamanati, vreau si eu la bazin....
Crinia, poate vii si tu daca poti. Ce spui?

Eu imi cer scuze de absente, dar la noi 2 zile la rind au fost baluri. Simbata a fost hramul casei si am chemat citiva prieteni la pizza, apoi a urmat a 2-a zi zeama cu cartofi si gaina la cuptor cu alti citiva. De fapt am vrut sa mergem la padure, insa timpul ne-a facut sa stam acasa, dar a fost f bine. Fetele din ch v-ati luat bilete de la Voxtel. Ce faceti pe 14? Noi cu pritenii ne-am rezervat la Patria la 12:00 si seara la Star track la "tantzulki"
mai vorbim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Buna seara!
Multumesc fetelor de complimente!
Noi suntem bine, eu ieri si azi am avut dureri de cap si starea mai nasoala, asa patesc cand se schimba vremea, si la noi a fost chiar urat!
Eu sa fiu sincera, nu m-am obisnuit chiar asa bine aici, inca am dor de locurile noastre, si nu numai! Sunt obisnuita, si cred ca nu ma voi dezobisnui, de cum e la noi. Acum ne gandim cu sotul ce vom face in viitor, vom vedea asta toamna iarna, si nu se stie niciodata, poate vom pleca de aici.....
Doroti sunt cu sufletul la gura, astept cu emotie sa nasti!!!!Asa ca , ca in fiecare mesaj de al meu, iti urez nastere usoara!!!
Tania, mi s-a facut un dor sa mai merg o data la Kiev, si s-ar putea sa realizez visul asta in mai putin de o luna!Super frumoasse poze!!!!
Lilia sanatate multa Amelusei!!!!Si tie rabdare!!!


Alina si Alex Andrei(22 noiembrie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Am trimis mai repede mesajul, ca sta Alex la mine in brate cu vreo 10 masini, tractoare, camioane etc.
Azi am avut o lene mare de gatit, asa ca am trecut cu sotul pe la magazin, si si-a luat ce a vrut, doar sa nu gatesc nika....


Alina si Alex Andrei(22 noiembrie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Tania, am vazut si celelalte poze, si sa stii ca tot putine sint

Vio, o tii tot intr-o distractie, ce bine de tine! Multa vointa la exercitii iti doresc!

Alinka, vot eto novost', n-aveam idee ca va ginditi la ideea de a pleca din Ro deja mi se face dor de tine.
Felicitari ca ai asa un sot intelegator (de fapt am si eu norocul asta), stiu ca sint unii cu mari pretentii sa le gatesti in fiecare zi mincaruri peste mincaruri.


------------------
Numai bine,

Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Violetik spune:

fetelor, ca tot vine vara va intreb si pe voi: cum rezolvati problema parului nedorit? Eu ma rad. Dar am observat ca se intareste firul si tre' sa repet operatia din ce in ce mai des. Am si depilator philips ice beauty ( cu gheata) si nu pot rezista la durere ( dupa cum v-am mai spus) Voi cum rezolvati? Mergeti la salon?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Davina spune:

Buna
Nati o sa fac cum zici tu .Am sa sun azi la coafeza sa o intreb daca se permite sa vin cu vopseaua mea ,ca vreau totodata sa ma tunda.
Vio eu in we am reusit performanta sa ma fac cu ceara singura in zona bikinilor.Asa ca incetul cu incetul cred ca reusesc eu si mai mult .In rest ma fac cu aparatul .Cu durerea nu stiu ce sa-ti zic poate tu esti foarte sensibila ..
Alina sper sa se incalzeasca la voi si sa nu mai ai dureri de cap din cauza timpului.
doroty sa ne dai un semn daca intri in travaliu sa-ti tinem pumnii.o sa nasti cu epidurala ori fara nu mai tin minte daca te-am intrebat ?
Lilia multa sanatate Ameliei .

nu mai pot scrie ca puiul ma trage ...
pupici.



Alina si printesa Deanna 09.09.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Vio, eu ma epilez cu aparatul (am un Braun) din 1997. E unul simplu, fara "navaroate" pentru reducerea durerii, bla bla. M-a durut la inceput mai tare, apoi a durut tot mai putin. Am observat ca daca ma epilez mai des, adica epilez parul cind e mai scurt, ma doare mai putin decit atunci cind l-am scapat si a crescut mai lung.
Inainte de a-mi cumpara epilatorul, am folosit ceara. Lama nu prea m-a atras, mi se irita pielea ingrozitor, mai ales la subrat, chiar daca folosesc aparate de ras din cele mai sigure (gen Gilette).
Io sint fana epilatorului electric.

------------------
Numai bine,

Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doroti_5 spune:

Alina eu nasc natural, fara nimic...Sper ca voi rezista.
Fetelor va multumesc mult de urari, numaidecit va anunt daca se intimpla ceva, asta in caz ca nu ma apuca noaptea si am pc inchis, ca no sami arda sal deschid.


doroti_5 39+ cu Natalita-Elena
evolutia bebe
foto mami pina la bb si dupa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamanati spune:

Buna seara,
Am fost azi si pe la Metro. Mi-am luat niste prosoape pufoase si slapi pentru piscina.
Doroti, eu nu sunt sigura ca pot veni miine, ca dimineata merg la bazin, si dupa, merg la un party la verisoara mea.

Nata, felicitari pentru prima zi de cresa. Bravo lui Vladut!

Lilia, multa sanatate Ameliei!

Tania, sunt supe rpozele tale din Kiev.

Violetic, faci aerobica acasa?! Eu as renunta repede, daca nu merg la sala. Acasa am incercat si eu, da imi era mila de mine si nu faceam toate exerciile.



Nati si minunea din burtic 26+

Mergi la inceput