Clubul nurorilor (46)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

bunicuta, multumesc de sfat . N-am apucat inca sa mergem la toate agentiile la care ne-am propus, dar unde am fost ne-au recomandat Tunisia in sensul ca sunt curse charter si ei ne-au spus ca pe Grecia sau Spania sunt mari sanse sa nu se umple avionul si sa ramanem la sol (ar fi tare nasol), in timp ce pe Tunisia nu li s-a intamplat niciodata. Apoi noi nu tinem mortis sa vizitam, noi gandim luna de miere in alti termeni , dar vrem musai apa si plaja. Ce am inteles eu este ca trebuie sa avem grija pentru ca nu corespunde clasificarea hoteliera cu cea de la noi (adica daca ei spun ca un hotel are 5 stele, nu inseamna ca are ce are un hotel de 5 stele la noi). Asa e?

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bunicuta spune:

Alynuta ce pot sa-ti spun eu este ca n-am fost in luna de miere acolo ci in delegatie de serviciu deci nu stiu daca, corespund clasificarile hotelurilor cu cele de la noi.
cel mai bine tot o firma de turism va lamureste-si chiar daca este "luna de miere" este frumos sa vedeti si alte locuri(peisaje).
va urez succes la cautat cea mai buna oferta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Aly, Aly... fete, eu plec...ma duc la "iepurila"...abia astept sa ne pupam!

AMR 25 de zile pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

Mai fetelor, da va miscati c-o viteza la topicu asta ...daca citesc ceva dimineata, acu daca mai vin nu mai inteleg nimic

I plan on living forever. So far, so good

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

Am venit de la eco. Avem o grasunica de 700 de grame. Si daca in urma cu o luna circumferinta capului era de 53 de mm, acum e 66.3 mm. Si femurul e 46,5 si in urma cu o luna era 34. Va dati seama ce repede creste? Totul e in regula cu sarcina si bebelina e vioaie. Statea picior peste picior...de pe acuma

Andreea 26+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Doi prieteni se intalnesc dimineata la o cafea. Unul dintre ei are un ochi vanat.
- Ce-ai patit la ochi?
- M-a lovit nevasta.
- De ce?
- I-am vorbit cu "TU".
- Doamne iarta-ma, dar ce fel de relatie aveti voi in familie de te-a lovit pentru atata lucru?
- Pai aseara cand mancam mi-a zis: "Stii, draga, noi n-am mai facut sex de trei luni." Si eu i-am raspuns: "Poate TU..."

***

Un rabin si un preot ortodox aveau garaje alaturate. Preotul, din smerenie, intr-o zi spala masina rabinului. A doua zi il vede pe rabin cum ii taie cu un bomfaier teava de esapament a masinii. Suparat, intreaba: "Ce faci rabine acolo?", la care rabinul raspunde: "Tu mi-ai botezat masina, eu ti-o tai imprejur."


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Razuco, Razuco... Dupa-masa placuta alaturi de micul tau companion!

Andreea, ma bucur de vestile bune, vad ca bebelina voastra e tare shmechera prima data v-a facut faza aia, iar acu' statea picior peste picior. Sa dea DD sa creasca mare si voinica si sa vina usor pe lume.

Restul? Pe unde bantuiti?


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Andreea, ce smecheroasa e bb-lina ta!Sa creasca mare si sa fie frumoasa ca mamica ei!
fata burticoasa

Razuca, o dupa-amiaza frumoasa alaturi de bb tau!

Aly, si eu cred ca Tunisia e o super idee. Cumnatii mei au fost acolo si le-a placut tare.

Jocelyn, vino mai des pe la noi, ca sa nu mai ramai in urma!

Fla, tu ce faci, o inveti pe Sara sa doarma din nou singurica?
fata, sa-i mai treaca supararea

Lavi, tu pe unde umbli, te-ai dus la faculta? Ar fi bine, ca altfel...


Ce o face Sun, o fi in avion deja?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

Pai io vin... da na, serviciu e primu

Hai sa va zic un banc:

"Gheorghe isi inmormanteaza soacra. Vine omu' nostru acasa si cand sa deschida poarta ii pica o tigla in cap. Gheorghe contrariat se uita spre
cer: -Ai si ajuns , scarba?!?!?!"

sper sa nu supar pe nimeni.

I plan on living forever. So far, so good

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

quote:
Originally posted by Jocelyn

Pai io vin... da na, serviciu e primu

Hai sa va zic un banc:

"Gheorghe isi inmormanteaza soacra. Vine omu' nostru acasa si cand sa deschida poarta ii pica o tigla in cap. Gheorghe contrariat se uita spre
cer: -Ai si ajuns , scarba?!?!?!"

sper sa nu supar pe nimeni.

I plan on living forever. So far, so good



Eu sigur nu ma supar, ca a mea e o scorpie.

Si la mine serviciul e primul, ca,de, nu avem ce face. Daca nu suntem si noi patronese

pup fetele

Mergi la inceput