Clubul nurorilor (46)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Fla, corect, am cutu destept! Aly, eu zic sa vb cu ele si stabiliti ce si cum, desi, repet, corect este dak se ofera, sa si suporte cheltuielile. lavi, eu n-o sa am party...am facut-o lata (vorba vine) "in tinerete" cu d-rele, gata, acu-s fomeie serioasa mai iesim doar la un cico-rico. stres cu ? nu m-am gandit, da' nu mi-ar place..vreau doar sa nu fie canicula... cald, placut, soare, da... 40 de grade, nu! apropos: cum va fi vremea???

AMR 24 de zile pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Cami, bun bancul! Nicoleta si noi facem masa de a 2 a zi in curte, sub bolta ...

AMR 24 de zile pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

fetele,sa ma bag si eu ca musca-n lapte vreau si eu sa fie vreme frumoasa cu soare cat cuprinde si caldura ,dar mai sunt 3 luni pana atunci. cele care aveti nunta in mai si in iunie cred ca abia asteptati sa deveniti DOAMNE!

Nunta noastra:19 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Raza, partea cu oferitul e mai cu ...schepsis sa zicem asa, ca faza a fost ca am inceput eu sa ma plang ca iubi are 3 petreceri si eu deloc si "voi nu-mi faceti petrecere?". Cumva simt ca le-am impus, dar o sa vorbesc cu ele sa le intreb cum facem cu plata, desi eu nu-s pretentioasa, daca alcool nu beau ma multumesc cu un cocktail nealcoolic si stripper am zis ca nu vreau... asa ca... n-ar trebui sa coste o avere.

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

sun chiar sper sa fie vremea frumoasa
raza si noi tot sub bolta, dar sa creasca frunza la vie, ca daca nu o facem sub stalpii de sustinere ai boltii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

fetele Off topic : cum pot sa introduc o chestie dinaia rotunda cu procentaj??? ex 40% muncit. calif, 25% cu studii sup.......
HELPPPPPP

"Nu uita:langa cel mai inalt punct al fericirii se afla cea mai adanca prapastie a durerii."

Lavinia: sotie alintata.....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Lavi, ce chestie? Diagrama in excel? Daca asta vrei, trimite pe PM id-ul de mess si pove pe mess sa-ti explic cum.

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cinta spune:

scriu repede ca sunt pe fuga

dar mai intai pup la Sun pt revenire si astept si io povesti mai multe

Alinutza, pt tine m-am pus pe scris: petrecerea mea de burlacite a avut loc la vreo MINUS 28 grade afara, in ianuarie. Si, fiind insarcinata, nu am consumat alcool. dIN CAUZA VREMEI AM PREFERAT CA CEA MAI MARE PARTE SA NE DESFASURAM IN APARTAMENT SI APOI LA FINAL AM TRAS o fugutza si pana intr-un club.

Ce am avut in schimb: cocktailuri nealcoolice, gen milkshake, fructe cu chocolate fondue, tot felul de joculete cu pedepse. La mine a aparut si un stripper - si eu eram ferm convinsa ca nu imi trebe si nu mi-ar face placere. Dar, surpriza a fost imensa: a avut o prestatie impecabila si ne-a dat gata pe toate am poze inclusiv cu el si ne uitam cu iubi si radem mai ales de fata mea imbujorata de dupa
Si am avut parte si de cadouri de toate soiurile de la jartiera la lenjerie sexy si alte accesorii.

Daca prietenele tale nu stiu ce si cum, da-le ceva linkuri online cu idei si forumuri unde se discuta exact tema asta. de asemenea, poti face chiar o petrecere tematica din aceasta petrecere.
Noi am vrut sa mergem in gasca intr-un gay - club [ mergem uneori cu fetele in gasca sa ne distram ], dar din cauza vremii nu au reusit sa ma faca sa ies pt prea mult timp din casa.





cinta

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;19;47/st/20060809/dt/7/k/080b/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Si eu sunt prin zona, acu' m-am trezit, astept sa ma dezmeticesc si sa ma pregatesc de musafiri:0

Asa ploaie a bagat la noi, cu gheata si tot tacamul, brrr

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

cinta, suna tare tare fain petrecerea cum spui tu. Dar nu stiu forumuri pe care se discuta subiectul asta ca sa le recomand fetelor si nici nu indraznesc sa le spun: fetelor se face asa si asa si se cumpara cadouri si mai stiu eu ce. O sa ma mai gandesc cum pun problema. Poate imi dai niste idei si cu joculetele alea cand ai timp. Multumesc mult de tot.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput