Clubul nurorilor (46)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Ce fac fetele? Va distrati? Munciti?
Eu am mult de munca, dar nu ma plang. E normal!!!
Am uitat sa va zic ceva...sunt...creatza! Bine lucreaza cehoaicele...ca toata lumea imi spune ca arat super ok. Ma rog...ma va tine o saptamana pt ca e facut cu difuzorul. Dar o sa ma mai fac...cand o sa-mi vina si curajul de purtat lentilele indigo! O sa fiu jackson five in mizerie!
Alina vezi ca nu scapi fara sa dai de baut cand vine masinutza!
Hai pupi pupi..revin

La bine si la greu, STEAUA - Campioana sufletului meu!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Sun musai sa ne arati poze, si sa vedem si machiajul permanent mai de aproape:)
Cand ai timp de o mica barfa da-mi un semn, ca vreau sa mai stiu de baietii de la Steaua, sunt f trista in ultima vreme, mi-e jena de tara asta, inclusiv de presa care ... nici nu mai vreau sa zic

Alynutza in fiecare zi ai la aceeasi ora pauza de masa? Poate venim intr-o zi cand ai chef sa iesi a te scoatem la o plimbare:)

Raza pupal-ar mama pe Zorro, asta o sa te apare pe tine de soacra-ta:)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boeru spune:

Fetelor scuze ca m-am dat la fund, am avut si mai am si azi control de la GF, sper sa ma descurc bine. Am trecut sa va salut, va pup, tineti-mi pumnii!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

fetele,ce ti-e si cu internetul asta si cu reteaua lor,nu mi-a mers netul vreo 45 minute sa zic sau o ora nici nu mai stie.
Flavia,referitor la nunta ce sa zic mai am de cumparat o gramada , iubi al meu nu are costum pt la nunta ,pe ala de civila il are ,pantofi mai trebuie pt el pt la nunta si pt mine rochie sau costum pt la civila si pantofiori,oricum mai sunt ceva de cumparat,dar nu ma grabesc eu zic ca mai am timp vreo 3 luni nu? CASA DE PIATRA ! pt fratele tau.
Sun,si eu am fost creatza acum vreo 2 ani asa si imi statea bine dar necazul meu e cu parul ca imi pica mereu cine stie s-o regenera nu stiu sau e el mai sensibil,oricum vrem poze cu noul tau look.
va pup pe toate nurorile actuale si viitoare!

Nunta noastra:19 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Sunule, sa stii ca nici nu voiam sa scap! Abia astept sa am motivul pentru dat de

Flavia, sa stii ca mi-ar place! Nu am ora fixa pentru pauza, de obicei e dupa 13:00 si niciodata nu ies sa mananc, ca ies sa mai cumpar cate ceva sau pur si simplu sa ma dezmortesc. Ramane ca ne intelegem pe mess, sa fiu si eu pe la birou (de ex. maine am niste drumuri) si sa fie soare, nu?

Raza, deci le pun pe d-re la cheltuiala? Ca ele organizeaza...

Flor, tinem pumnii sa treaca cu bine!

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

fetele mutumesc de sustinere!! sa fie cu noroc!!!
aly, raza, eu mi-am organizat singura petrecerea burlacutzelor (pt ca asa am vrut eu!!) si pot sa spun ca a iesit asa de super, m-am sumtit atata de bine, poate chiar mai bine si mai importanta decat la nunta m-am sa uit niciodata seara aia,,,,,,, si faptul ca am ajuns acasa la ora 6 dimineatza iar la 7 am plecat la lucru,,,,numai io stiu cum,,,, (iar la lucru a trebuit sa stau pana la 18 seara ). oricum a fost ceva de neuitat!!!
si inca o amintire ce nu am sa o uit niciodata legat de nunta: i-am disperat pe toti cu vremea,,,,,, toti care veneau la noi (cu o zi inainte de nunta) ii intrebam dc nu au aflat cum va fi vremea a doua zi, daca nu ploua,,,,, ce sa spun ca in noaptea dinaintea nuntii nu am putut dormi deloc, numai ascultam si am uitam pe geam dc ploua,,,,, iar a doua zi la coafor tot asa le-am innebunit pe fetele de acolo si numai la geam fugeam,,,,,, nu luati ex de la mine!!!

"Nu uita:langa cel mai inalt punct al fericirii se afla cea mai adanca prapastie a durerii."

Lavinia: sotie alintata.....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

si eu sunt stresata de ploaie
aper sa nu ploua tot weekendul respectiv, mai ales ca duminica am lumea la masa in aer liber

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Mai da' ce cumintzele ne-am facut,nu mai zicem nimic de soacre,ori s-au potolit ori nu le mai luam in seama...!

Sa va zic un banc:

Ion muncea din greu la camp. Un satean care trecea pe acolo ii spune:
- Ioane, hai acasa ca ti-a murit soacra!!!
Asta nimic, muncea in continuare. Sateanu insista:
- Ioane, hai ma acasa, n-auzi ca ti-a murit soacra?
Ion raspunde:
- Mai intai munca si dupa aia distractia!


Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Lavi, daca nu-s tare indiscreta, ce anume ati facut voi la petrecerea respectiva? Ca eu nu prea am idee ce vreau de la ea, dar avand in vedere ca la iubi i s-au promis 3 petreceri de burlac (una de la cavaleri si 2 de la 2 grupuri de prieteni) am inceput si eu sa bat din picior si sa ma plang ca vreau si eu macar una Asa ca... fetele s-au conformat. A, sa mentionez ca eu nu beau deloc .
Vremea sa stii ca ma streseaza si pe mine. Adica imi doresc din tot sufletul sa fie soare si frumos si sa nu ploua sa-mi stropesc rochitza .

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Nico stai linistita ca astia au dat super prognoza pt sfarsitul lunii!
Si eu eram stresata...de altfel SINGURUL stres legat de nunta...cu vremea. Dar m-a apucat in saptamana nuntii, cand realmente aveam motive pt ca se inundase si Bucurestiul. Insa la Tulcea au fost 25 de grade si un soare imens. Cei care veneau de la Buc sau din Cluj sau alte orase ne sunau sa ne intrebe daca-si iau cizmele si nu ne-au crezut pana nu au ajuns!
Fetele va pup...ma tirez si eu la iubiteii mei!

quote:
Originally posted by NicoletaB

si eu sunt stresata de ploaie
aper sa nu ploua tot weekendul respectiv, mai ales ca duminica am lumea la masa in aer liber



La bine si la greu, STEAUA - Campioana sufletului meu!!!

Mergi la inceput